x 


120 Cm Emniyet Ventili

İmalatçısından İndirimli 120 Cm Emniyet Ventili Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 120 Cm Emniyet Ventili Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 120 Cm Emniyet Ventili Kullanışlı
120 Cm Emniyet Ventili M.D113.06 Özellikleri / Malzemesi 8/1 Sonsuz Dişli Uzun Uçlu olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, 120 Cm Emniyet Ventili üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Termokupul L 120 cm modelleri fiyatları, toptan 120 Cm Emniyet Ventili çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 268,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
120 Cm Emniyet Ventili M.D113.06

Termokupul L 120 cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi

8/1 Sonsuz Dişli Uzun Uçlu olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 120 Cm Emniyet Ventili fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 120 Cm Emniyet Ventili modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 120 Cm Emniyet Ventili fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 120 Cm Emniyet Ventili alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok