x 


40x40 Tezgah Ayağı

İmalatçısından İndirimli 40x40 Tezgah Ayağı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 40x40 Tezgah Ayağı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 40x40 Tezgah Ayağı Kullanışlı ekonomik end
40x40 Tezgah Ayağı M.D129.06 Özellikleri / Malzemesi 40x40 Alt Krom olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, 40x40 Tezgah Ayağı üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Rotil Ayak Plastik modelleri fiyatları, toptan 40x40 Tezgah Ayağı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 12,39 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

40x40 Tezgah Ayağı M.D129.06

Rotil Ayak Plastik  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
40x40
Alt Krom olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 40x40 Tezgah Ayağı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 40x40 Tezgah Ayağı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 40x40 Tezgah Ayağı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 40x40 Tezgah Ayağı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok