x 


80 Cm Termokupl

İmalatçısından İndirimli 80 Cm Termokupl Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 80 Cm Termokupl Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 80 Cm Termokupl Kullanışlı ekonomik endüstriyel
80 Cm Termokupl M.D114.04 Özellikleri / Malzemesi 8/1 Düz Uçlu olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, 80 Cm Termokupl üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Termokupul L 80 cm modelleri fiyatları, toptan 80 Cm Termokupl çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 193,25 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
80 Cm Termokupl M.D114.04

Termokupul L 80 cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi

8/1 Düz Uçlu olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 80 Cm Termokupl fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 80 Cm Termokupl modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 80 Cm Termokupl fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 80 Cm Termokupl alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok