x 


Aşı Taşıma Kutusu

İmalatçısından en kaliteli aşı taşıma kutusu modelleri en uygun aşı taşıma kutusu toptan aşı taşıma kutusu satış listesi aşı taşıma kutusu fiyatlarıyla aşı taşıma kutusu satıcısı telefonu 0212 2370749
Aşı Taşıma Kutusu 100415:Medikal aşı taşıma aşı muhafaza aşı sevkiyatı kutusu modellerinden olan bu hafif ve dayanıklı aşı taşıma kutusu hastanelerde sağlık ocaklarında sağlık görevlilerinin doktorların kullandığı aşı taşıma kutusudur - Aşı taşıma kutusu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 5.560,12 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Aşı Taşıma Kutusu 100415

- Aşı, Kan, Organ, İlaç için akıllı ve güvenilir bir sevkiyat sistemi - Aşı taşıma kutusu satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Hafif & dayanıklı
- Kilitlenebilir
- İç bölümünde Data okuyucu cebi mevcuttur (LogTag)
- İç Ölçüler: L:28.5 x W:26.5 x H:27 cm - Aşı taşıma kutusu satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Dış Ölçüler: L:45.5 x W:44.5 x H:45.5 cm
- Maksimum Kapasite: 20 lt.
- Ağırlık: 6.6 Kg

Aşı Taşıma Kutusu 100415:Medikal aşı taşıma aşı muhafaza aşı sevkiyatı kutusu modellerinden olan bu hafif ve dayanıklı aşı taşıma kutusu hastanelerde sağlık ocaklarında sağlık görevlilerinin doktorların kullandığı aşı taşıma kutusudur - Aşı taşıma kutusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok