x 


Askılı Valiz Arabası

İmalatçısından en kaliteli askılı valiz arabası modelleri en uygun askılı valiz arabası toptan askılı valiz arabası satış listesi askılı valiz arabası fiyatlarıyla askılı valiz arabası satıcısı telefonu 0212 2370750
Askılı Valiz Arabası AOR-1340:Otel tipi pansiyon tipi kostüm odası tipi valiz çanta eşya taşıma arabalarından bu askılı valiz arabası pirinç olmasıyla son derece şık ve kaliteli bir modeldir - Askılı valiz arabası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 35.326,37 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Askılı Valiz Arabası AOR-1340

* Pirinç - Askılı valiz arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: E:65 B:105 Y:193 cm
* Pirinç boru iskelet - Askılı valiz arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Halı kaplamalı yüzey
* Dört tarafı çevrili yumuşak çarpma lastiği - Askılı valiz arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Askı aparatı
* Demir şase - Askılı valiz arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İki adet frenli hareketli, iki adet sabit tekerlek

Askılı Valiz Arabası AOR-1340:Otel tipi pansiyon tipi kostüm odası tipi valiz çanta eşya taşıma arabalarından bu askılı valiz arabası pirinç olmasıyla son derece şık ve kaliteli bir modeldir - Askılı valiz arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok