x 


Büyük Pilav Ölçeği

İmalatçısından İndirimli Büyük Pilav Ölçeği Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Büyük Pilav Ölçeği Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Büyük Pilav Ölçeği Kullanışlı ekonomik end
Büyük Pilav Ölçeği OZB-6204
Özellikleri / Malzemesi Pilav Ölçeği 12,6 cm ölçüsünde No:4 model olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Büyük Pilav Ölçeği modelleri fiyatları, toptan Büyük Pilav Ölçeği çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 246,22 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Büyük Pilav Ölçeği OZB-6204  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pilav Ölçeği No:4 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 12,6 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Büyük Pilav Ölçeği fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Büyük Pilav Ölçeği modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Büyük Pilav Ölçeği fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Büyük Pilav Ölçeği alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok