x 


Buzdolap Motoru

Bayisinden en kaliteli secop buzdolap motorları modelleri dayanıklı çift kapılı buzdolap motoru toptan sanayi buzdolabı motoru fiyatlarıyla buzdolap motoru yedek parçaları listesi kasap buzdolabı motoru özel servisi kampanyalı dik tip buzdolap motoru bak
Buzdolap Motoru TLES65FT3:Değişik kapasitelerdeki soğutmayan soğutucuların tamirinde kullanılan az elektrik harcayan tasarrfulu çalışan profesyonel endüstriyel dik tip buzdolap motoru modellerindendir.Meze teşhir buzdolap motoru tavuk et saklama derin dondurucusu kompresörü hamur bekletme soğutucusu motoru sütlük reyon dolabı ekovatı kola ayran şişe bira soğutma buzdolabı kompresörü çift kapılı no frost buzdolap ekovatı kebapçı paslanmaz tezgah buzdolabı soğutma motoru buz yapma makinesi ekovatı gibi değişik soğutma sistemlerinde kullanılır.Üretimi kaliteli yapıldığından kumpir pizza make up dolap soğutma ekovatı fiyatları ekonomiktir.Soğuk oda motorunun sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında sessiz-ekonomik çalışan dayanıklı uzun ömürlü sanayi tipi dolap soğutma motorunun fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu yetersiz soğutan buzdolabı motorunun periyodik bakımı tamiri nasıl yapılır kullanılır kirli kondanseri nasıl temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kasap depolama buzdolabı motorunun kullanımı radyatör peteği temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı tamir edilmesi son derece kolaydır.Pastane tipi sütlü tatlı teşhir buzdolap motoruyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.998,90 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Buzdolap Motoru TLES65FT3

Buzdolap Motoru TLES65FT3:Secop markalı TLES6,5FT3 serisi R134A gazla çalışan buzdolap motoru 6.49 cm3 lük 1/4 gücündedir.Uygun olduğu endüstriyel ve ev tipi buzdolaplarında kullunılır.Ayrıca su sebili soğutma motoru buz makinası soğutucu motoru olarak da kullanılabilir - Sanayi tipi ve ev tipi buzdolap motoru satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Endüstriyel ve ev tipi buzdolaplarında soğutma görevini yapan soğutucu gazını soğutma sisteminde dolaştıran komplike gaz devir daim motorudur. Buzdolabı soğutma kompresörü veya soğutucu buzdolabı motoru olarak tabir edilen, soğutma gazı daimi sirkülasyon pompasıyla buna hareket veren elektrikli motorunun birleşik hali olup genellikle siyah kapalı bir kap şeklinde, sanayi buzdolaplarının altında bulunmaktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Lütfen Dikkat:Bu motoru değil de; elinizdeki arızalı buzdolabı/dolap motorunun fiyatının kaç tl olduğunu öğrenmek istiyorsanız; 1.5 metrelik sütlük dolabı motoru fiyatları ne kadar 1 beygirlik kasap et tavuk teşhir reyonu kompresörün fiyatı nedir çift kapılı no frost buzdolap kompresörü kaç para paslanmaz kebapçı hazırlık tezgah altı buzdolabı ekovatının fiyatı ne kadar tarzı net olmayan soruları sormayınız, cevabını biz değil hiç kimse veremez Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çünkü buzdolabı ölçüleri, çalışma ortamı, bulunduğunuz coğrafi bölge, dolabın imalat şekli, soğutma motoruyla soğutucu sistemin uzaklığı güce/kaloriye/beygire ve belki de değiştirecek buzdolabı ustası da etken olmak üzere değişkendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soğutmayan, sigorta attıran, randımansız sesli çalışan buzdolabınıza uygun motorun FİYATINI VEREBİLMEMİZ İÇİN;

Eski motorunuzun/kompresörünüzün etiketinin fotoğrafını çekip Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderin (tercihen yukarıdaki bilgiler ve varsa şikayetinizi de belirtin)

Üzülerek söylemeliyiz ki etiketini göndermediğiniz mailleri cevaplayamıyoruz.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok