x 


Çay Bardağı Yıkama Makinası

İmalatçısından kaliteli kesme kristal bardak yıkama makinaları modelleri barlara kahvelere uygun çay bardağı yıkama makinası fabrikası üreticisinden toptan şampanya içki kadehi yıkama makinesi satış listesi çay bahçesinde bardak yıkama makinası fiyatları
Çay Bardağı Yıkama Makinası PBW - 400:Kahvelerde bardak yıkamak için kullanılan profesyonel 2 yıl garantili endüstriyel bardak yıkama makinası modellerindendir. Kahve fincanı yıkama makinesinin üretimi kaliteli yapıldığından fiyatları ekonomiktir. Çay bahçesi tipi bardak yıkama makinesinin sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi bardak yıkayıcısının fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu kahve fincanı da yıkayan çay bardağı yıkama makinasının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir parlatıcı pompası nasıl sökülür takılır değiştirilir ayarlanır sorusuna cevap içki bardağı kadeh yıkama makinesinin kullanımı temizlenmesi deterjan bidonu pompasının sökmesi takması değişimi montajı ayarı teknik bilgisi olanlarca son derece kolaydır. Kirli kesme kristal çay bardaklarıyla bulaşık su içki bardaklarını yıkama makinasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 51.712,09 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çay Bardağı Yıkama Makinası PBW - 400

Endüstriyel Bardak Fincan Yıkama Makinası - Çay Bardağı Yıkama Makinası

* Hijyenik yıkama sistemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yıkama pompası gücü: 0,26 kW
* Dış ölçüler: 48,5x51x76 cm
* Yıkama suyu sıcaklığı: 55°C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrik bağlantısı: 220V / 1N / 50Hz
* Boiler tank kapasitesi: 5 lt
* Boiler rezistans gücü: 4,5 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Program sayısı: 3 program
* P1: 90 sn
* P2: 120 sn Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* P3: 180 sn
* Su tüketimi: 3 lt/yıkama
* Durulama suyu sıcaklığı: 82 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam max güç: 4,75 kW
* Kapasite: 400 tabak/saat
* Sepet ölçüleri: 40x40 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ses seviyesi: * Su giriş çapı: 3/4" inch
* Yıkama tankı kapasitesi: 18 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 1 bardak sepeti ve 1 serpme kaşıklığı vardır
* Yıkama rezistansı gücü: 1,8 kW
* Estetik tasarım Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz gövde
* Kolay kontrol paneli kullanımı
* Durulama ve yıkama kollarının özgün tasarımı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 3 yıkama programı
* Düşük maliyetli yedek parça

Çay Bardağı Yıkama Makinası PBW - 400Endüstriyel Bardak Yıkama Makinaları Kahveci Tipi Bardak Yıkama Makineleri Set Altı Pompalı Çay Bardağı Yıkama Makineleri Set Üstü Su Bardağı Fincan Yıkama Makinaları bölümündeki bu sanayi tipi bardak yıkama makinası kahvehaneler kafeler oteller ve restaurantlar için profesyonel bir bardak yıkayıcısıdır - Endüstriyel bardak yıkama makinaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok