x 


Çay Otomatı

İmalatçısından en kaliteli çay yapma otomatları modelleri bürolara işyerlerine atölyelere uygun çay otomatı fabrikası üreticisinden toptan elektrikli çay makinası satış listesi endüstriyel çay otomatı fiyatlarıyla inox paslanmaz çelik çay otomatı satıcıs
Çay Otomatı Çeşitleri Üreticileri CM 40:Paslanmaz Krom Çelik Gövdeli, Paslanmaz Çelik Kapaklı, Lüks Tip Otomatik Çay Makinası; Bu makine Çay otomatları arasında gerek görünümü gerekse teknik dizaynıyla ayrı bir yere sahiptir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.377,66 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çay Otomatı CM 40

 * Kapasite: 100 ml'lik 40 bardak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Litre: 4 lt

 * Enerji: 1 kw Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ölçüler: 26x26x41 cm

Çay Otomatı CM 40:Bu paslanmaz krom çelik çay otomatı ofislerde, kantinlerde, yemekhanelerde kullanıma uygun 40 bardak çay verebilen çay otomatıdır - Çay otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok