x 


Çay Pişirme Semaveri

İmalatçısından en kaliteli çay pişirme semaveri modelleri en uygun çay pişirme semaveri toptan çay pişirme semaveri satış listesi çay pişirme semaveri fiyatlarıyla çay pişirme semaveri satıcısı telefonu 0212 2370749
Çay Pişirme Semaveri CSM 1:En uygun çay pişirme semaveri fiyatı garantisiyle kaliteli çay pişirme semaveri çeşitleri profesyonel ve ekonomik çay pişirme semaveri markaları Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.265,93 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çay Pişirme Semaveri CSM 1
* Hacim: 3,5 lt - Çay pişirme semaveri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Üzerinde bulunan demlik ise 1,2 Litredir.
* Çalışma gerilimi: 230 V - 50 HZ.
* Güç: 1300 W
* Çalışma akımı (A): 5,65
* Kaynama noktası: 98-100 C - Çay pişirme semaveri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 16x30,5 cm

Çay Pişirme Semaveri CSM 1:Evlerde küçük ofislerde işyerlerinde kullanıma uygun bu elektrikli model 3,5 litre kapasiteli çay pişirme semaveri haricinde 6,9,12,14,22 lt hacimli paslanmaz çay pişirme semaveri çeşitlerimiz için de - Çay pişirme semaveri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok