x 


Çiftli Karlı Buzlu İçecek Makinası

En kaliteli granita karlı buzlu şerbet frozen karlamaç makinalarının 1 2 ve 3 hazneli tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Çiftli Karlı Buzlu İçecek Makinası SLUSH24.BA: Kafelerde, otellerde, fuarlarda, tatil yerlerinde ve alışveriş merkezlerinde kullanıma uygun çiftli karlı buzlu içecek makinasıdır - Çiftli karlı buzlu içecek makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 56.143,28 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çiftli Karlı Buzlu İçecek Makinası SLUSH24.BA

Slush, Granita ve Meyve Suyu Dispenseri

* Hazne Kapasitesi: 12L + 12L Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 43,5 kg
* Kolili ağırlık:
* Ölçüler GxDxY: 39x53x77 cm (damlalık dahil) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kolili ölçüler GxDxY: 43,5x52x80,5 cm (damlalık dahil)
* Akım: 2,31 A
* Defrost Modu: Mekanik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutucu Gaz: R404A / R290
* Güç: 510 W
* Soğutma gücü: 984 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Besleme Voltajı: 220-240 V 50 Hz
* Opsiyonel Voltaj: 208-220 V 60 Hz
* Opsiyonel Voltaj: 115 V 60 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İçeceğin daha iyi sergilenmesi için çok renkli RGB ışık kaynağı
* Markalamaya uygun ön ve arka kapak
* Daha iyi görünüm için led aydınlatmalı ön panel Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hazne kapağı açıldığında güvenlik için mikser işlevi otomatik olarak durur
* Damlalıkta bulunan seviye göstergesi sayesinde atık suyun taşmadan önce boşaltılması gerektiği rahatça fark edilir
* Mükemmel temizlik ve hijyen için içecekle temas eden tüm parçalara kolayca ulaşılır ve hızlı bir şekilde temizlenebilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ürün karışımının şeker oranı % 12 ile % 17 arasında olmalıdır
* Soğuk meyve dispenseri olarak da kullanıma uygundur
* Hazneler soğutma ve karıştırma konularında birbirlerinden bağımsız kontrol edilebilir, çoklu hazne sayesinde her an içecek temini sağlanabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çok düşük enerji tüketimli gece modu sayesinde hazne içindeki buzlu içecek sorunsuz olarak gece depolanır
* Polikarbonat hazne darbeye dayanıklı ve gıda kullanımına uygundur
* Makinenin kompakt gövdesi ve çoklu hazne özelliği sayesinde tüm işletmeler için uygun çözümdür Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çiftli Karlı Buzlu İçecek Makinası SLUSH24.BA: Slush, granita, buzlu kahve, buzlu cappuccino ve benzeri buzlu içeceklerin üretimi ve dağıtımı için tasarlanmış tezgah üstü çiftli karlı buzlu içecek makinasıdır - Çiftli karlı buzlu içecek makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok