x 


Demlikli Çay Semaveri

İmalatçısından en kaliteli demlikli çay semaverleri modelleri en uygun demlikli çay makinesi toptan demlikli çay otomatı satış listesi çaydanlıklı semaver fiyatlarıyla demlikli çay semaveri üretimi profesyonel çay makinesi imalatı çay otomatı satışı
Demlikli Çay Semaveri URT-LCS 3:En uygun demlikli çay semaveri fiyatı garantisiyle kaliteli demlikli çay semaveri çeşitleri profesyonel ve ekonomik demlikli çay semaveri markaları telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.914,72 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Demlikli Çay Semaveri URT-LCS 3

 Demlikli çay semaverinin ana özellikleri 

* Hacim: 12 lt dir - Demlikli çay semaveri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ölçüler: 240*410 mm

* Güç; 1300 watt

* Çalışma Akımı: 5,65 - Demlikli çay semaveri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Kaynatma Noktası(C): 98-100

* Ürün 304 kalite krom paslanmaz çelikten üretilmiştir

* Çay haznesi ve süzgeci paslanmaz çelikten üretilmiştir - Demlikli çay semaveri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Hijyenik ve dayanıklıdır 

 * Gün boyu sıcak su ve çay almanızı sağlar -

* Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar Demlikli çay semaveri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Demlikli Çay Semaveri URT-LCS 3:Çaydanlıklı semaver modellerinden bu ürün 24*41 cm ölçülerinde olup 12 lt kapasitelidir - Demlikli çay semaveri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Demlikli çay semaverini ofis çay makinesi olarak, büfe çay otomatı ve büro çay makinesi olarak kullanabilirsiniz - Demlikli çay semaveri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca Demlikli çay semaveri satışı haricinde çift demlikli veya farklı kapasitelerde çay semaverleri satışı yapmakta olup her marka arızalı çay semaverlerinizin tamirini çay makinası tamircisi teknik servisimizde yapıyoruz - Demlikli çay semaveri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok