x 


Döküm Izgara

İmalatçısından en kaliteli döküm ızgaraların modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370759
Döküm Izgara EI050:Endüstriyel pişiriciler endüstriyel ızgaralardan olan bu üstü döküm olan ızgaranın imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır - Döküm ızgara proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.581,28 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Döküm Izgara EI050

 - Ölçüler; 30x51x20 cm - Döküm ızgara Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ağırlık; 18 kg

 - Enerji; 21 MB - Döküm ızgara Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Güç power; 7,00 KW

 - Paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Döküm ızgara Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Rahat kullanılabilen ergonomik tasarım

 - LPG ve NG seçenekleri mevcuttur - Döküm ızgara Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Yüksek kalori sağlayan bekler kullanılmaktadır

 - Döküm üst ızgaradır - Döküm ızgara Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Döküm Izgara EI050:Endüstriyel pişiriciler endüstriyel ızgaralardan olan bu üstü döküm olan ızgaranın imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır - Döküm ızgara Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok