x 


Ekmek Pişirme Taşı

İmalatçısından en kaliteli ekmek pişirme taşları modelleri ankastre fırınlara en uygun ekmek pişirme taşı ev tipi fırınlar için toptan ekmek pişirme taşı satış listesi gömme fırınlarda kullanılan ekmek pişirme taşı fiyatlarıyla davul fırınlarda ekmek piş
Ekmek Pişirme Taşı Çeşitleri Üreticileri FT 30X45X2: Ev fırınları için profesyonel ekmek pişirme taşı fiyatları ankastre fırınlarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik ekmek pişirme taşı modelleri davul fırınlar için endüstriyel ekmek pişirme taşı yedek parçası set üstü ekmek pişirme fırınlarında kullanılan fırın taban taşı fiyatı özellikleri tamiri gömme fırın ekmek pişirme taşı bakımı temizliği nasıl yapılır köy ekmeği pişirme taşı nasıl sökülür takılır değiştirilir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.896,07 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ekmek Pişirme Taşı FT 30X45X2

Ekmek Pişirme Taşı FT 30X45X2: Pizza pişirim taşları pide fırını taban taşlarından ekmek pişirme taşının üretimi 30x45 cm ölçüsünde 2 cm kalınlığında ısıya dayanıklı özel ekmek pişirme taşı toprağıyla imalatı yapılmış ekmek pişirme taşları fabrikası malı orijinal ekmek pişirme taşı parçasıdır. Ekmek pişirme taşını ankastre fırın taşı davul fırın taşı gömme fırın taşı tam boy fırın taşı olarak kullanabilirsiniz - Ekmek pişirme taşları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

*** Ekmek pişirme taşlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Ekmek pişirme taşı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*** Ekmek pişirme taşının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon + strafor + kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Ekmek pişirme taşı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ekmek pişirme taşının kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Ekmek pişirme taşı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

*** Ekmek pişirme taşı alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşa'daki ekmek pişirme taşları bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Ekmek pişirme taşı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 

Yorumlar (1)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

İmalatçısından Gıdayla Kullanıma Uygun Fırın Taşları proje@mutfakmalzemeleri.com
pizza pişirme taşı gibson goldmaster tam boy fırınlara
doğal grundig gtech ekmek pişirme taşı üreticisi
ekşi mayalı köy emeği taşları homtego hoover
ankastre fırında...

İmalatçısından Gıdayla Kullanıma Uygun Fırın Taşları proje@mutfakmalzemeleri.com
pizza pişirme taşı gibson goldmaster tam boy fırınlara
doğal grundig gtech ekmek pişirme taşı üreticisi
ekşi mayalı köy emeği taşları homtego hoover
ankastre fırında hotpoint ıcf mikrodalga pide fırın taşı imalatçıları
oluklu indesit inoksan fırınlama plakası
pide için tchibo karaca kayalar fırın taşı tavsiyesi
king koenic ısıya dayanıklı hamur işleri pişiricisi proje@mutfakmalzemeleri.com
poğaça açma için ankastre korkmaz kumtel fırın taşı
lanova lg luxell fırın taban taşı
köy ekmeği için maytag mekappa fırın taşları
menumaster miele kara fırın taşı
köy fırını taşı oscar profilo fırınlara
regal renno filyos barbekü taşı
mangal için samsung sesli kare fırın taşçısı
Taş Fırın Taban Taşları Fabrikası proje@mutfakmalzemeleri.com

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok