x 


Endüstriyel Katı Meyva Sıkacağı

İmalatçısından en kaliteli sanayi tipi katı meyve sıkacakları modelleri büfelere kafelere en uygun endüstriyel katı meyve sıkacağı toptan elma havuç suyu için endüstriyel katı meyve sıkacağı satış listesi üzüm nar sıkan katı meyve sıkacağı fiyatlarıyla k
Endüstriyel Katı Meyve Sıkacağı Çeşitleri Üreticileri JP.KM.01: Taze meyve suyu satıcıları için profesyonel endüstriyel katı meyve sıkacağı fiyatları büfelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik katı meyve sıkacağı modelleri kafeler için endüstriyel katı meyve sıkacağı teknik şartnamesi elma havuç suyu çıkarmada kullanılan katı meyve sıkacağı fiyatı özellikleri sanayi tipi katı meyve sıkacağı fabrikası üzüm domates sıkan endüstriyel katı meyve sıkacağı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 13.920,17 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Endüstriyel Katı Meyve Sıkacağı JP.KM.01

* Ölçüler: 20,5x31x36 cm - Endüstriyel katı meyve sıkacağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 4 kg
* Güç: 0.03 kw - Endüstriyel katı meyve sıkacağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 1 lt
* 220-240 V - 430W. motor gücü - Endüstriyel katı meyve sıkacağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik posa atım sistemi
* Turbo düğmesi - Endüstriyel katı meyve sıkacağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 6300 d/dk
* Paslanmaz çelik gövde - Endüstriyel katı meyve sıkacağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Endüstriyel Katı Meyve Sıkacağı JP.KM.01: Sanayi tipi katı meyve sıkma presleri endüstriyel katı sebze sıkacakları profesyonel katı meyve sebze suyu çıkarma makinalarından bu endüstriyel katı meyve sebze suyu sıkma makinası; sert sulu her türlü sebze ve meyvelerin suyunu kolayca çıkarmak için üretilmiştir. Sorunsuz çalışan, katı meyveleri sebzeleri sıkan suyunu çıkartan bu makineyi; elma suyu sıkma makinası armut suyu çıkarma makinesi kivi suyu sıkacağı ananas suyu presi salatalık domates suyu çıkarma makinesi olarak kullanabilirsiniz - Endüstriyel katı meyve suyu sıkacağı sanayi tipi katı sebze sıkma presi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (4)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Santosun katı meyve sıkacağı var elimizde 1 yıllık makine sekiz dokuz ay kullandık.Satmak istiyoruz bilginize...

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

2.El endüstriyel katı meyve sıkacağı alımını yapıyoruz. Arayabilirsiniz 0212 2370749

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

endüstriyel katı meyve sıkacaklarının tamir servisi adresini verebilir misiniz?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Katı meyve sıkacağı tamirini bakımını yapan teknik servisimizin adresi Bahriye Caddesi Toprak Tabya Sokak No:6/B Kasımpaşa - İstanbul olup telefonları 0212 2974432 - 0212 2536412 - 0212 3614581 - 0212 2375906 dır

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok