x 


Fabrika Tipi Su Sebili

Fabrika Tipi Su Sebili:Sanayi tipi su sebili modellerinden olan bu paslanmaz inoks dış gövdeli fabrika tipi su sebili 80 litrelik kapasitesiyle son derece kaliteli ve kullanışlıdır - Fabrika tipi su sebili satış telefonu 0212 2370749
Fabrika Tipi Su Sebili EMK80K:Fabrikalarda personele su vermek için profesyonel fabrika tipi su sebili fiyatları şantiyelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik fabrika tipi su sebili modelleri musluğundan soğuk su içmek için endüstriyel fabrika tipi su sebili teknik şartnamesi sürahiye su doldurma musluklu soğuk su içmede kullanılan fabrika tipi su sebili fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 20.283,54 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Fabrika Tipi Su Sebili EMK80K

 * Çalışma Sıcaklığı (Soğuk): +12.5 °C - Fabrika tipi su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Çalışma Sıcaklığı (Sıcak): -

 * Gücü (Giriş): 150 W - Fabrika tipi su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dış Boyutlar (ExBxY): 605x435x1465 mm

 * Paket Boyutları (ExBxY): 650x525x1510 mm - Fabrika tipi su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dış Gövde: INOKS

 * İç Hazne: PC - Fabrika tipi su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yalıtkan Madde: Sert P.U.

 * Soğutucu Akışkan: R134a - Fabrika tipi su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bağlantı: Şebeke

 * 80 LT kapasiteli su haznesi bulunmaktadır - Fabrika tipi su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 304 paslanmaz krom dış yuzeyi bulunmaktadır

 * İç haznesi Gıda uygunluğu bulunan PC materyalden üretilmiştir - Fabrika tipi su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yalıtımda kullanılan enjeksiyon poliüretan ile ısı kaybı minimum seviyededir

 * Su soğutma tankında bulunan şamandıra düzeneğiyle otomatik olarak su alacak şekilde imalatı yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Eksildikçe su kazanını kendiliğinden dolduran sistemiyle üretimi yapıldığından şamandıralı su sebili modellerindendir

 * Dökme su ile yada opsiyonel olarak damacana kapak ilavesiyle, damacanalı sistem olarak da kullanılabilmektedir

 * Yine Opsiyonel olarak kilit ilavesi yapılabilmektedir - Fabrika tipi su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fabrika Tipi Su Sebili EMK80K:Sanayi tipi su sebili modellerinden olan bu paslanmaz inoks dış gövdeli fabrika tipi su sebili 80 litrelik kapasitesiyle son derece kaliteli ve kullanışlıdır - Fabrika tipi su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok