x 


Gastronomla Yemek Taşıma Kabı

En kaliteli gastronomla yemek taşıma kapları modelleri en uygun 1/1 gastronomla yemek taşıma kabı toptan izolasyonlu yemek taşıma kabı satış listesi sıcak yemek taşıma kabı fiyatlarıyla thermobox yemek taşıma kabı üretimi gastronomla yemek taşıma kutusu
Gastronomla Yemek Taşıma Kabı 100201:Profesyonel işletmeler için gastronomla yemek taşıma kabı modelleri catering firmalarında kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik gastronom kaplarla izolasyonlu yemek taşıma kutusu fiyatları imalatçılarından sağlam 1/1 gastronom küvetlerle yemek taşıma kabı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 32.553,01 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Gastronomla Yemek Taşıma Kabı 100201

  Gastronomla yemek taşıma kabı,

* İç ölçüleri: 33x52x50 cm x2 - Gastronomla yemek taşıma kabı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dış ölçüleri: 52.5x63.5x135 cm
* Maks. kapasite: 86 lt x2
* Ağırlık: 29.3 kg
* 1/1 gastronom yemek taşıma kapları içindir - Gastronomla yemek taşıma kabı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik itme kulpları
* Önden yüklemeli
* Gövdelerde silikon conta mevcuttur
* Menteşeli kapak kullanımı kolaylaştırır - Gastronomla yemek taşıma kabı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kilit mekanizması açık şekilde gövdeye sıkıştırılır, bu şekilde kırılmayı önler
* 2 frenli, 2 frensiz teker
* Kapağında Menü Kart gövdesi

Gastronomla Yemek Taşıma Kabı 100201:İzolasyonlu yemek taşıma kutuları sıcak yemek taşıma kapları gastronom küvetli thermobox modellerinden bu ürün 1/1 gn küvetlere uygun çiftli tekerlekli gastronomla yemek taşıma kabıdır - Gastronomla yemek taşıma kabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Catering firmalarında,yemekhanelerde kullanılan son derece kaliteli, sağlam, ısı kaybını önleyen gastonom kaplarla izolasyonlu yemek taşıma kutusudur - Bu gastronomla yemek taşıma kabı satışı haricinde farklı model ve kapasitelerde yemek taşıma kapları satışımız vardır - Gastronomla yemek taşıma kabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok