x 


Gemi Tipi Fritöz

İmalatçısından en kaliteli gemi tipi fritözları modelleri en uygun gemi tipi fritöz toptan gemi tipi fritöz satış listesi köfte kızartma fritözü fiyatlarıyla patates kızartma fritözü üretimi gemi tipi fritöz imalatı gemi tipi fritöz bakımı tamiri servisi
Gemi Tipi Fritöz GT-7FE400:Profesyonel gemi tipi fritöz modelleri kaliteli ekonomik gemi tipi fritöz fiyatları gemi tipi elektrikli fritöz üretimi uygun gemi tipi fritöz fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 29.302,39 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Gemi Tipi Fritöz GT-7FE400

* Ölçüler: 400x700x300 mm - Gemi tipi fritöz satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Ağırlık: 17kg
* Güç: 9 kW 
* Kapasite: 12 lt - Gemi tipi fritöz satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji: 440 V 60 Hz
* Paslanmaz çelik gövde
* Hareketli ısıtıcılar sayesinde kolay temizlik - Gemi tipi fritöz satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hijyenik
* Tahliye vanası
* Yekpare bankolu havuz - Gemi tipi fritöz satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Emniyet termostatı
* 100-180 derece ayarlı termostat
* Ayarlanabilir ayaklar - Gemi tipi fritöz satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Set üstü ve dolaplı kullanıma uygundur
*Mutfaklarda patates köfte kızartma makinası olarak kullanılan bu profesyonel gemi tipi fritöz 2 yıl garantili satılmakta olup, gemi tipi fritöz yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir.

Gemi Tipi Fritöz GT-7FE400:Profesyonel paslanmaz çelik gövdeli fritözlerden olan bu gemi tipi fritöz 40*70*30 cm ölçülerinde 17 kg ağırlığında olup 12 litre yağ kapasiteli tek sepetli gemi tipi fritözdür - Gemi tipi fritöz satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Gemi tipi fritöz satışı haricinde farklı kapasiteli sanayi tipi fritözler içinde bizleri  - Gemi tipi fritöz satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok