x 


Hamur Karıştırma Makinesi

Hamur Karıştırma Makinesi:Hamur karıştırma makinesi fırınlarda,kebapçılarda,pastanelerde kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir bir hamur karıştırma makinesidir.Hamur karıştırma makinesi ile ilgili detaylı bilgi için 0212 2370749
Hamur Karıştırma Makinesi HY.11.K:Hamur karıştırma makinesi fırınlarda,kebapçılarda,pastanelerde kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir bir hamur karıştırma makinesidir.Hamur karıştırma makinesi ile ilgili detaylı bilgi almak için ya da bu hamur karıştırma makinesi haricinde diğer hamur karıştırma makinelerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Hamur karıştırma makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 36.674,27 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Hamur Karıştırma Makinesi HY.11.K

 * Hamur karıştırma makinesi 15 kg (220 V) - Hamur karıştırma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ebatlar; 440x688x648 mm

 * Ağırlık; 55 kg - Hamur karıştırma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Net m3; 0.19

 * Kazan ebatları; 360x190 mm - Hamur karıştırma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Un kapasitesi; 7 kg

 * Kapasite; 15 lt - Hamur karıştırma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hamur Karıştırma Makinesi HY.11.K:Hamur karıştırma makinesi fırınlarda,kebapçılarda,pastanelerde kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir bir hamur karıştırma makinesidir.Hamur karıştırma makinesi ile ilgili detaylı bilgi almak için ya da bu hamur karıştırma makinesi haricinde diğer hamur karıştırma makinelerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Hamur karıştırma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok