x 


Kan Saklama Buzdolabı

Kan Saklama Buzdolabı Teknik Şartnamesi:Kan merkezleri için kan saklama buzdolabı kan merkezi dolabı haricinde ameliyathaneler için kan buzdolabı hastanelere kan saklama dolabı olarak kullanılan torba kan saklama buzdolabıdır.Torba kan saklama buzdolabı
Kan Saklama Buzdolabı EKN100:100 adet kan torbası kapasiteli bu kan saklama buzdolabı ameliyathanelerde,hastanelerde,kan merkezlerinde kullanılan son derece kullanışlı ve donanımlı bir kan saklama buzdolabıdır - Kan saklama buzdolabı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 109.644,50 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kan Saklama Buzdolabı EKN100

 * Kan saklama buzdolabının dış yüzeyi paslanmaya karşı dayanıklı elektrosatatik boyalı galvaniz saç ve iç yüzeyi krom nikel sac malzemeden yapılmıştır - Kan saklama buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Cihaz 195-230 V/50 Hz şebeke gerilimi ile çalışmaktadır 

 * Cihazın kapısı cift kat ısı camlı,kilitlenebilir ve manyetik contalıdır. Bu sayede stok takibine imkan vermektedir - Kan saklama buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Cihaz, havuz tipi paslanmaz çelik raf sistemine sahiptir. Her bir raf önünde plexiglass koruyucu bulunur. Bu hareketli raf sisteminde kolay çekilebilme özelliği mevcuttur. Kan torbalarının kolayca yerleştirilerek stoklanmasına yardımcı olan çekmece içi seperatörler bulunmaktadır

 * Kan saklamak için kullanılan bu buzdolabında bulunan her bir raf en az 33 unite kan torbası saklama kapasitesine sahiptir - Kan saklama buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Cihaz kan bileşenlerinin ideal saklama sıcaklığı olan +2/+8 derece aralığında çalışmakta ve +4 dereceye set edilmektedir

 * Dolap içinde bulunan güçlendirilmiş fan sistemiyle eşit ısı dağılımı sağlanmaktadır - Kan saklama buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 * Cihaz kan bileşenlerini ayırmayacak şekilde sessiz ve sarsıntısız çalışmaktadır 

 * Dolap soğutma evaperatörünün verimliliğini korumak için tam otomatik defrost sistemi bulunmaktadır - Kan saklama buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 * Dolap kabin içi aydınlatması floresan lamba gerçekleşmektedir 

 * Dolap üzerinde kullanıcı dostu mikro işlemcili dijital kontrol paneli kullanılmıştır - Kan saklama buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 * Dolap sıcaklık bilgisinin, istenildiğinde bilgisayar ortamına aktarımını sağlayan RS 232 port bulunmaktadır. Dolap kontrol panelinde bulanan termostat 0.1 derece hassasiyetle ölçüm yapabilmektedir 

 * Kan dolabı içinde 2 adet prop bulunmaktadır. Proplardan biri kabin içi sıcaklığını diğeri kan yoğunluğundaki örnek sıvının sıcaklığını ölçmektedir. Bu bilgiler dijital ekran üzerinden takip edilebilmektedir - Kan saklama buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Cihaz kontrol panelinde, otomatik olarak şarj edilen akümülatör sistemi mevcuttur. Bu sistem olası elektrik kesintilerinde 72 saat süreyle dijital kontrol paneli ve termal yazıcının çalışmaya devam etmesini sağlamaktadır 

 * Incubatör çalışırken alt ve üst sıcaklık limitleri aşıldığında, cihazın kapısı açık kaldığında, elektrik kesintisi ya da düşük voltaj sorunu yaşandığında cihaz görsel ve işitsel ikaz sinyali ile uyarı vermektedir - Kan saklama buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Incubatörün soğutma sistemi ve izolasyon sistemi ozon tabakası için zararlı CFC gazı içermemektedir

 * Cihaz üzerinde kolay taşınabilirliği sağlayan iki adet stoplu ve iki adet sabit tekerlek bulunmaktadır - Kan saklama buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 * Cihazın çalışma sistemine kullanıcı talebi doğrultusunda 30 gün boyunca veri saklama imkanı veren bir mikroişlemci eklenebilmektedir. Bununla birlikte sisteme eklenen termal yazıcı ile saklanan verilerin rakamsal ve grafiksel dökümü alınabilmektedir 

 * Torba Kapasitesi(450 ml); 100 adet - Kan saklama buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Çalışma Aralığı C°; 0 - 10 C°

 * Dış Ölçüler; 595x655x1420mm, İç Ölçüler; 515x530x800mm - Kan saklama buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Kan Saklama Buzdolabı EKN100:100 adet kan torbası kapasiteli bu kan saklama buzdolabı ameliyathanelerde,hastanelerde,kan merkezlerinde kullanılan son derece kullanışlı ve donanımlı bir kan saklama buzdolabıdır - Kan saklama buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok