x 


Kapaklı Tabaklı Maşalı Paslanmaz Buz Kovası Takımı

İmalatçısından ev tipi kaliteli kulplu paslanmaz buz kovaları modelleri meyhanelere uygun kapaklı maşalı buz kovası fabrikası üreticisinden toptan paslanmaz çelik buz kovası satış listesi inox buz kovası satıcısı termoslu fiyatlarıyla buz kovası satıcısı
Kapaklı Tabaklı Maşalı Paslanmaz Buz Kovası Takımı 6301-6303-7801: Evlerde masada buz servisine imkan veren profesyonel endüstriyel inox buz kovası modellerindendir. Çelik içki buzu kovasının üretimi kaliteli paslanmazdan yapıldığından fiyatları ekonomiktir. Termos görevi de yapan iç tarafındaki plastik buz haznesinin sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi buz kovası fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu küçük meyhane buz kovası takımının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir buz kabı sökülür sorusuna cevap maşalı tabaklı krom buz kabının kullanımı temizlenmesi buzluğunu sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Kapağıyla tabağıyla takım halindeki paslanmaz krom çelik buz kovasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 407,38 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kapaklı Tabaklı Maşalı Paslanmaz Buz Kovası Takımı 6301-6303-7801

* Fotoğrafta görüldüğü gibi, maşası ve alt tabağıyla birlikte takım halindedir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*İç kısmında çıkarılabilir tek katmanlı plastik kovası vardır

* Plastik buz kovası çelik dış kovayla arada izole hava tabakası bıraktığından termos görevini de görmektedir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 9 cm. yüksekliği ve 12 cm çapındaki buz kovasının imalatı paslanmaz krom çelikten yapılmıştır

* Üretimi şık görünüm ve işlevsellik açısından kulplu olarak yapılmıştır

* Evlerde ve küçük meyhanelerde masada içki buzu servisine uygundur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kapaklı Tabaklı Maşalı Paslanmaz Buz Kovası Takımı 6301-6303-7801:İnox paslanmaz buz kovaları krom çelik şampanya kovaları bölümündeki bu kulplu buz kovasının imalatı çelikten yapılmış olup plasti bu haznelidir.12 cm. iç çapındaki 9 cm. dış yüksekliğindeki kapaklı buz kovası takımında; buz alma maşası buz kovası altlık tabağı ve buz kovası kapağı da fiyatına dahildir - Kapaklı tabaklı maşalı paslanmaz buz kovası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok