x 


Karlı Buzlu Meyva Suyu Soğutucusu

En kaliteli granita karlı buzlu şerbet frozen karlamaç makinalarının 1 2 ve 3 hazneli tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Karlı Buzlu Meyva Suyu Soğutucusu SLUSH12.BA: Karlı buzlu meyve suyu soğutucuları haricinde normal şerbetlikleri de satıyoruz. Normal şerbetlik ve karlı buzlu meyva suyu soğutucusu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 30.546,99 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Karlı Buzlu Meyva Suyu Soğutucusu SLUSH12.BA

Karlı Buzlu Soğuk İçecek Makinası Granita İçeceği Makinesi - Karlı Buzlu Meyva Suyu Soğutucusu

* Hazne kapasitesi: 12 L Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 25.5 kg
* Kolili ağırlık: 28 kg
* Ölçüler GxDxY: 19,5x53x77 cm (damlalık dahil) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kolili ölçüler GxDxY: 22,5x51x80,5 cm (damlalık dahil)
* Akım: 1,6 A
* Defrost modu: mekanik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutucu Gaz: R404A / R290
* Güç: 350 W
* Soğutma gücü: 490 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Besleme voltajı: 220-240 V 50 Hz
* Opsiyonel voltaj: 208-220 V 60 Hz
* Opsiyonel voltaj: 115 V 60 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İçeceğin daha iyi sergilenmesi için çok renkli RGB ışık kaynağı
* Markalama ve daha iyi görünüm için led aydınlatmalı ön panel
* Hazne kapağı açıldığında güvenlik için mikser işlevi otomatik olarak durur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ürün karışımının şeker oranı % 12 ile % 17 arasında olmalıdır
* Soğuk meyve dispenseri olarak da kullanıma uygundur
* Çok düşük enerji tüketimli gece modu sayesinde hazne içindeki buzlu içecek sorunsuz olarak gece depolanır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Mükemmel temizlik ve hijyen için içecekle temas eden tüm parçalara kolayca ulaşılır ve hızlı bir şekilde temizlenebilir
* Polikarbonat hazne darbeye dayanıklı ve gıda kullanımına uygundur
* Küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun çözümdür Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Damlalıkta bulunan seviye göstergesi sayesinde atık suyun taşmadan önce boşaltılması gerektiği rahatça fark edilir
* Mükemmel temizlik ve hijyen için içecekle temas eden tüm parçalara kolayca ulaşılır ve hızlı bir şekilde temizlenebilir

Karlı Buzlu Meyva Suyu Soğutucusu SLUSH12.BA: Slush, granita, buzlu kahve, buzlu kapuçino, benzeri buzlu içeceklerin üretimi ve dağıtımı için tasarlanmış tezgah üstü karlı buzlu meyva suyu soğutucusudur - Karlı buzlu meyva suyu soğutucusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


   

Karlı Buzlu Meyva Suyu Soğutucusu SLUSH12.BA: Karlı buzlu meyve suyu soğutucuları haricinde normal şerbetlikleri de satıyoruz. Normal şerbetlik ve karlı buzlu meyva suyu soğutucusu satışı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok