x 


Konveksiyonlu Fırın

İmalatçısından en kaliteli konveksiyonlu fırınlarının modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749
Konveksiyonlu Fırın MKF-40E:40 tepsi kapasiteli bu elektrikli endüstriyel tip konveksiyonlu fırın son derece kaliteli,sağlam ve güvenilir bir şekilde tasarlanmış olup işletmelerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz - Konveksiyonlu fırın proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 278.148,65 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Konveksiyonlu Fırın MKF-40E

Elektrik Isıtmalı Konveksiyonlu Fırın

 - Paslanmaz çelik gövde ve şase - Konveksiyonlu fırın Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Gastronorm 2/1 ölçüde tepsi standı ile 20 adet veya GN 1/1 40 tepsi pişirme imkanı

 - Yüksek verimli elektrikli ısıtma sistemi - Konveksiyonlu fırın Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Kullanıcı tarafından sökülebilen çift camlı kapak sistemi ile temizlik imkanı

 - Kapağın kapatılmasıyla başlayan pişirme döngüsü - Konveksiyonlu fırın Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Kontrol edilebilir baca çıkışı

 - Alt bölümde yağ toplama haznesi - Konveksiyonlu fırın Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Su bağlantısı ile gıdaların pişirilirken nemlendirilmesi olanağı

 - Fonksiyonel otomatik nemlendirmeli pişirme programları - Konveksiyonlu fırın Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Güvenliği sağlayan emniyet termostatı

 - Fırın iç tasarımı ile temizlik kolaylığı - Konveksiyonlu fırın Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Çapraz yerleştirilmiş aydınlatma lambaları ile gıdaların net görülmesi imkanı

 - Kullanıcı dostu kumanda ara yüzü - Konveksiyonlu fırın Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar

 - Uluslararası güvenlik standartlarına uygunluk - Konveksiyonlu fırın Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Avrupa üretimi motor ve fan sistemi

Konveksiyonlu Fırın MKF-40E:40 tepsi kapasiteli bu elektrikli endüstriyel tip konveksiyonlu fırın son derece kaliteli,sağlam ve güvenilir bir şekilde tasarlanmış olup işletmelerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz - Konveksiyonlu fırın Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok