x 


Kuru Gıda Vakumlama Makinası

En kaliteli vakumlu paketleme kuruyemiş ve kuru gıda paketleme makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Kuru Gıda Vakumlama Makinası C420:Vakumlu fındık paketleme vakumlayarak fıstık poşetleme kuruyemişlerin içerisindeki havayı boşaltarak poşetlemek için kullanılan bu vakumlama makinasıyla her türlü kuru gıdanın vakumlu paketlemesini yapabilirsiniz - Kuruyemiş/kuru gıda vakumlu poşetleme makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 134.759,57 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kuru Gıda Vakumlama Makinası C420

* Voltaj: 220 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam Güç (kW): 0,75
* Maksimum Elektrik Gücü (kW): 0,75
* Net Uzunluk: 510 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Net Derinlik: 585 mm
* Net Yükseklik: 435 mm
* Net Ağırlık: 51 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Vakum Kapasitesi - m3/saat: 20
* Hazne Ölçüleri - Uzunluk: 435 mm
* Hazne Ölçüleri - Derinlik: 435 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hazne Ölçüleri - Yükseklik: 180 mm
* Yapıştırma Ağzı Sayısı: 1
* Yapıştırma Ağzı Uzunluğu: 410 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik vakum paketleme makinesi
* Dijital kumanda panosu
* 10 program seçenekli Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tamamen paslanmaz çelik vakum odası ile temizliği kolaylaştırmak için yuvarlatılmış iç köşelere sahiptir
* Opsiyonel çift yönlü yapıştırma bandı

Kuru Gıda Vakumlama Makinası C420:Vakumlu fındık paketleme vakumlayarak fıstık poşetleme kuruyemişlerin içerisindeki havayı boşaltarak poşetlemek için kullanılan bu vakumlama makinasıyla her türlü kuru gıdanın vakumlu paketlemesini yapabilirsiniz - Kuruyemiş/kuru gıda vakumlu poşetleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok