x 


Osmanlı Musluk Nostaljik Hamam Banyo Musluğu Pirinç Sahlep Musluk

İmalatçısından en kaliteli osmanlı muslukları modelleri en uygun pirinç musluk modelleri toptan osmanlı hamam musluğu satış listesi pirinç sahlep musluğu fiyatlarıyla osmanlı tip altın sarısı çeşme musluğu üretimi osmanlı hayrat musluğu imalatı
Osmanlı Musluk MUS-002: Nostaljik banyolar için profesyonel pirinç osmanlı musluk fiyatları Türk hamamlarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik sarı osmanlı musluk modelleri tarihi yapılar için eskitme osmanlı musluk yedek parçası nostaljik banyo kurnalarında kullanılan osmanlı tipi döküm musluk fiyatı özellikleri parlak sarı hamam çeşmesi tamiri dekoratif osmanlı musluk çeşitleri bakımı temizliği nasıl yapılır pirinç eskitme sarı osmanlı musluğu fabrikası sarı sahlep kazanı çeşmesi üreticileri osmanlı tipi otantik hamam kurnası musluğu çevirme kulplu osmanlı musluk çeşmesi nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 429,90 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Osmanlı Musluk MUS-002

 * Osmanlı hamam musluğunun imalatı sarı dökümden yapılmıştır - Nostaljik osmanlı musluk imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 1/2 çıkışlı olup, normal su tesisatındaki muslukların yerine takılabilir

 * Osmanlı musluk bataryası vidalı tip olup eski model sıkmalı çeşmeler gibi açılıp kapatılır - Nostaljik osmanlı musluk üretimi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Osmanlı Musluk MUS-002: Sarı hamam çeşmeleri osmanlı tipi musluk çeşmeleri nostaljik banyo kurnası muslukları modellerinden sarı döküm metalden osmanlı tipi musluğun üretimi profesyonel osmanlı muslukları fabrikası imalatı kaliteli hamam musluğu olup tarihi yapılarda osmanlı hamamı kurnalarında dekoratif musluk otantik işletmelerde sahlep kazanı musluğu nostaljik banyo çeşmesi olarak kullanılmaktadır - Nostaljik osmanlı musluk çeşmesi imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok