x 


Pedallı Çay Makinesi

İmalatçısından en kaliteli pedallı çay makinaları modelleri covid 19 korona virüsü bulaşı olmadan el değmeden çay içmeye en uygun pedallı çay makinesi imalatçısı toptan ayak kumandalı pedallı çay kazanı satış listesi sanayi tipi ayak pedalla su-dem veren
İmalatçısından en kaliteli pedallı çay makinaları modelleri covid 19 korona virüsü bulaşı olmadan el değmeden çay içmeye en uygun pedallı çay makinesi imalatçısı toptan ayak kumandalı pedallı çay kazanı satış listesi sanayi tipi ayak pedalla su-dem veren
Üreticisinden profesyonel pedallı çay makinesi modelleri kaliteli ekonomik ayakla basmalı pedalıyla sıcak su ve çay demi veren çay makinası fiyatları korona virüs bulaşmadan çay içmek için sanayi tipi pedallı çay makinesi teknik şartnamesi uygun pedallı
Pedallı Çay Makinesi Çeşitleri Üreticileri R15-PEDALLI: Fabrikalarda el değmeden temassız covid-19 virüssüz çay dağıtımı için ayak kumandalı muslukları olan profesyonel çay makinası modellerindendir. Endüstriyel kullanıma uygun olup 250 bardağı kadar temasla bulaşan hastalıkların bulaşma riski olmadan çay verme kapasitesi vardır. Üretimi kaliteli yapıldığından ayak pedallı musluklu çay makinesi fiyatları ekonomiktir.2 ayrı kablolu pedallı sistemiyle çay demi musluğuna ve sıcak su musluğuna ayrı ayrı ayakla kumanda edilir. Pedallı kumandalı musluk sisteminin yanı sıra sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı çalışan orijinal sanayi tipi musluk üstleri de çay otomatıyla birlikte verildiğinden fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu ayakla basılarak kullanılan pedallı çay makinasının bakımı nasıl yapılır temizlenir muslukları nasıl sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap pedallı musluğun sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Ayak pedallı çay makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıda ürün altından yorum olarak yazabilirsiniz, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.540,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Hijyenik Çay Servisi, Temassız Çay İçmek İçin Pedallı Çay Makinesi R15-PEDALLI

* Personelin birbirleriyle temasını yok ederek covid-19 korona virüs gibi bulaşıcı hastalıkların bulaşmasına önlem olarak üretilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Ayakla basılarak musluklara kumanda edilmesini sağlayan sistemlidir
* Çay demi verme musluğuna ayrı, sıcak su alma musluğunaysa ayrı pedalla kumanda edilir
* Standart çay makinesine adaptasyonu yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Fabrikalarda iş yerlerinde çay alırken el temasını kaldırdığından son derece etkilidir
* Hastalıkları, iş kaybını ortadan kaldırır; personele, ziyaretçilere güven verir. Performansı arttırır
* Pedallı sistemde kullanılan çay makinesinin teknik özellikleri aşağıdadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ölçüleri: 37x35x51 cm
* Ağırlık: 5 kg
* Kapasite: 22 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Güç: 2200 W
* Kapasite: 250 bardak
* 304 kalite krom paslanmaz çelikten üretilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Çay haznesi ve süzgeci paslanmaz çelikten üretilmiştir
* Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar
* Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Hijyenik ve dayanıklıdır
* Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur
* Isı yalıtımlı kulpları vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Ürünün su ve çay seviyesi için göstergeleri vardır
* Su ısıtma sistemi özel olarak tasarlanmıştır
* Sıcak su ve çayı gün boyu sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Paslanmaz çelik tüp rezistans kullanılmıştır
* Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar
* CE belgelidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Pedallı Çay Makinesi R15-PEDALLI:Hijyenik çay makineleri modellerinden sağlıklı çay içme imkanı sağlayan 22 litre silme kapasiteli 250 bardaklık elektrikli çay makinesi pedallı model olup imalatı profesyonel çay makinaları fabrikası üretimi 304 kaliteli paslanmaz krom çelikten üretilmiş ayakla kumandalı pedalı olan çay kazanı modelidir - Pedallı çay makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok