x 


Pirinç Çeşme

İmalatçısından en kaliteli pirinç çeşme modelleri en uygun pirinç musluk toptan pirinç osmanlı çeşmesi satış listesi pirinç banyo çeşmesi fiyatlarıyla pirinç banyo musluğu üretimi antika hamam musluğu antika hamam çeşmesi nostalji banyo musluğu satışı
Pirinç Çeşme MUS-003:Tarihi yapılar için profesyonel pirinç çeşme fiyatları osmanlı hamamlarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik antika osmanlı hamamı musluğu modelleri otantik işletmeler için endüstriyel sarı osmanlı sahlep kazanı musluğu yedek parçası nostaljik banyolarda kullanılan pirinç banyo çeşmesi fiyatı özellikleri sarı osmanlı musluğu fabrikası pirinç musluk bakımı temizliği nasıl yapılır pirinç çeşme nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 523,72 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Pirinç Çeşme MUS-003

* Pirinç osmanlı hamamı çeşmesi imalatı sarı dökümden yapılmıştır - Pirinç çeşme satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 1/2 çıkışlı olup, normal su tesisatındaki muslukların yerine takılabilir

* Osmanlı musluk bataryası vidalı tip olup eski model sıkmalı çeşmeler gibi açılıp kapatılır - Osmanlı musluğu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pirinç Çeşme MUS-003:Pirinç çeşmeler pirinç osmanlı muslukları nostaljik hamam muslukları modellerinden kaliteli pirinç çeşmenin imalatı profesyonel otantik musluklar fabrikası üretimi standart su tesisatı girişlerine uyumlu pirinç çeşmedir - Pirinç çeşme satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu pirinç osmanlı çeşmesini tarihi yapılarda hamam çeşmesi otantik işletmelerde sahlep kazanı çeşmesi nostaljik banyolarda banyo çeşmesi olarak kullanabilirsiniz - Pirinç çeşme satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu pirinç çeşme satışı haricinde farklı modellerde musluk satışımız da vardır - Pirinç çeşme satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok