x 


Pratik Sosis Dilimleme Jülyen Kesme Aparatı

İmalatçısından en kaliteli kumruluk, kumpirlik, salatalık, tostluk sosis dilimleme aparatları modelleri büfelerde kullanıma en uygun uzun jülyen sosis dilimleyici alet fabrikası üreticisinden toptan çubuk sosis dilimleme makinesi satış listesi
Pratik Sosis Dilimleme Jülyen Kesme Aparatı BO-2716:Kumpir, kumru, tost, salatalar için profesyonel endüstriyel jülyen sosis dilimleme aparatı modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmaz krom çelikten yapılan uzun sosis doğrama aleti fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı büfe tipi çubuk sosis dilimleme makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu 3 farklı şekilde sosis kesme bıçaklı aparatın bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir bıçakları sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. Pratik sosis dilimleme jülyen kesme aparatıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.260,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Pratik Sosis Dilimleme Jülyen Kesme Aparatı BO-2716

 * Büfelerde cafelerde sosisleri hızlıca dilimlemek, kumpir için sosis kesmek, salata için çubuk sosis yapmak (jülyen sosis haline getirmek) için kullanılan basit çalışan sosis dilimleme aparatıdır
 * Eni 19 cm boyu 36 cm olan sosis dilimleme aparatı pratik bir cihazdır
 * Sosis dilimleme aparatının 3 ayrı kesici bıçağı vardır. Birinci bıçak sosisi uzunlamasına ikiye yarmak için, ikinci bıçak sosisi uzunlamasına dilimlemek için, üçüncü bıçak ise sosisi uzunlamasına çubuk haline getirmek için (jülyen sosis) kullanabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Sosis kesme bıçaklarını kolayca takıp çıkartabilirsiniz
 * Sosis dilimleme aparatının imalatı paslanmaz krom çelikten yapılmıştır
 * Yedek sosis kesme bıçakları mevcuttur, istenildiğinde ücreti karşılığında satın alabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Pratik Sosis Dilimleme Jülyen Kesme Aparatı BO-2716:Sosis dilimleme makinaları bölümündeki bu en ucuz fiyatlı ve en kaliteli sosis dilimleme aparatı basit ve işlevsel bir üründür. Büfelerde, restaurantlarda, küçük otellerde, kumpircilerde kullanılan profesyonel inox paslanmaz sosis dilimleme aletinin üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı sosis dilimleme, jülyen ve çubuk kesme aparatı modelidir - Pratik sosis dilimleme jülyen kesmi aparatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (7)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Bu sosis dilimleyici neden kesmio? Bicaklarimi kör yoksa ben yanlis sosismi kullaniorum. Basdiriom alttan sosis erimis ve parcalanmis sekilde cikior. Nerde hata sizce?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Özkan bey merhaba. Muhtemelen kullandığınız sosis dilimleyicisinin bıçağı körelmiştir. Satın aldığınız sosis dilimleyicisi modelini söylerseniz uygun bıçağı gönderebiliriz. Saygılarımızla.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

motorla çalışan sosis dilimleme makinası çeşitlerinizden varmıdır?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Motorlu sosis dilimleme makinesi satışımız vardır, güncel fiyatlı makinelerimizi ilgili bölümlerden görebilirsiniz

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

sosis dilimleme makinesinin yedek bıçaklarının fiyatı ne kadar oluyor?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Küçük sosis dilimleme makinesinin yedek kesme bıçak fiyatları adresinize gönderilmiştir, arayabilirsiniz 0212 2370749

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok