x 


Sanayi Tipi Bulaşık Bardak Yıkama Makinesi

İmalatçısından kaliteli bar tipi bardak yıkama makinaları modelleri kesme kristal şampanya içki kadehi yıkamaya uygun bulaşık makinası fabrikası üreticisinden kahvehaneler için toptan endüstriyel çay bardağı yıkama makinası satış fiyatları listesi kahve
Sanayi Tipi Bulaşık Bardak Yıkama Makinesi AGW535:Cam bardak fincan kadeh yıkamada kullanılan profesyonel tezgah üstü endüstriyel bardak yıkama makinesi modellerindendir.Çay bardağı yıkama makinasının üretimi kaliteli paslanmazdan yapıldığından fiyatları ekonomiktir.İçki kadehi yıkama makinesi bulaşık kahve fincanı yıkama makinası kesme kristal bardak yıkama makinesi olarak kullanılır.Kullanılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi bardak yıkayıcısının fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu set altı bardak yıkama makinası bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap tezgah altı bardak makinasının kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır.Set üstüne de koyarak kullanılabilen bardak yıkama makinasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 52.408,54 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sanayi Tipi Bulaşık Bardak Yıkama Makinesi AGW535

Otel Bar Restaurant Kahvehane Tipi Bardak Yıkama Makinası - Sanayi Tipi Bulaşık Bardak Yıkama Makinesi

Büfelerde kafelerde restaurantlarda otellerde kahvelerde lokantalarda hızlıca bulaşık bardakları yıkayan-durulayan bu makine otomatik bardak yıkama makinesidir

Bardak yıkama makinesinin imalatı paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır, yıpranmaya ve zorlu kullanıma dayanıklıdır - Büfe, kafe, restaurant, otel, kahve için bardak yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bardak yıkama makinesinin kapasitesi 500 bardaklık olarak geçmekte olup; tam yıkama kapasitesini 35x35 cm ölçüsündeki sepetinde yıkayacağınız bardağa göre hesaplayabilirsiniz, Bardak yıkama makinesinin ölçüleri 45x50x65 cm dir

Ağırlığı 37 kg. olan bardak yıkama makinesi 220 Volt 50 Hz elektrikle çalışır, toplam elektrik gücü 3.6 kw.dır

50-55 derecede yıkama yapan bulaşık bardak makinesi 60-75 derecedeki sıcak suyla durulama yapar - Büfe, kafe, restaurant, kahve için bardak yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bulaşık bardak yıkama makinesini; en fazla 50 derecedeki sıcak suya bağlayarak da çalıştırabilirsiniz.

Kolay sökülebilir, temizlenebilir yıkama-durulama kollarıyla bu makineyi uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz - Büfe, kafe, otel için bardak yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ücretsiz ilk montajı ve kullanım izahı olan bardak yıkama makinesi 2 yıl garantili olup, bardak yıkama makinalarının yedek parçaları (yıkama motoru,termostatı,yıkama-durulama kolları,rezistansı,elektronik beyni,mekanik timeri v.b. bardak yıkama makinesi parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal bardak yıkama makinesi parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ayrıca elinizde böyle bir bardak yıkama makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli bardak yıkama makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize bardak yıkama makinelerinin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Sanayi tipi otomatik bardak yıkama makinesi tamiri-bulaşık tabak, bardak, çatal, kaşık, self servis tabağı yıkama makinesi tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sanayi tipi bardak yıkama makinalarıyla ilgililer:bardak yıkama makinesi,tabak yıkama makinası,tabldot tabağı yıkama makinesi nasıl çalışır?,bardak yıkama makinesi servisi,bardak yıkama makinaları,bardak yıkama makinesi fiyatları,en kaliteli bardak yıkama makinası - Bulaşık bardak yıkama makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Büfe, otel, restaurant tipi bardak yıkama makinesini kredi kartlarına taksitli 9 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Büfe, kafe, otel, restaurant için bardak yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Broşür halindeki toplu bardak yıkama-tabak yıkama-çatal kaşık yıkama makinelerini pdf dosyası halinde

BARDAK YIKAMA MAKİNESİ KATALOĞU-BULAŞIK TABAK ÇATAL KAŞIK YIKAMA MAKİNALARI BROŞÜR

adresinden indirebilirsiniz

Sanayi Tipi Bulaşık Bardak Yıkama Makinesi AGW535:Sanayi tipi bardak yıkama makinesi modelleri bölümündeki bulaşık bardak yıkama makinalarının en kalitelisi ve en ucuz fiyatlısı olan bu ekonomik bardak yıkayan bulaşıkhane makinalarından olup gayet dayanıklı bir bardak yıkama makinasıdır. AGW535 bardak yıkama makinesi bol ve ucuz yedek parçasıyla 2 yıl garantili olarak satılıyor - Büfelerde kafelerde restaurantlarda otellerde barlarda ve kahvehanelerde kullanmak için bardak yıkama makinesi satış telefonları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

BARDAK YIKAMA MAKİNESİ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.-2370750-2370751-2370759

Yorumlar (49)

2 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba setaltı bulaşık makinası kaç bardak yıkama kapasitelidir ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

set altı hilta bardak yıkama makinalarında kullanıma uygun kirli bardak sepetini tek yedekparça olarak satıyor musunuz?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Hilta endüstriyel bardak yıkama makinelerinin kirli bardak koyma sepetlerini satıyoruz. Telefon 0212 2370749 Ayrıca kahvelerde-simitçilerde-büfelerde-çay bahçelerinde-kantinlerde kullanılan her markadaki bardak yıkama makinesi modellerinin bütün...

Hilta endüstriyel bardak yıkama makinelerinin kirli bardak koyma sepetlerini satıyoruz. Telefon 0212 2370749 Ayrıca kahvelerde-simitçilerde-büfelerde-çay bahçelerinde-kantinlerde kullanılan her markadaki bardak yıkama makinesi modellerinin bütün yedek parçası (yıkama pompası, termostatları, rezistansları, durulama kolları, filtresi ve deterjanı-parlatıcısı) orijinal olarak satılmaktadır. Endüstriyel bardak yıkama makinelerinin satışı-tamiri-servisi-yedek parçası ve perakende toptan satış fiyatlarıyla ilgili sorularınızı 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751- 0212 2370759 nolu telefonlara sorabilir veya aşağıdan yazabilirsiniz.

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Ne kadar su ilavesı yapmamız gereklı?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Bardak yıkama makinasının su alma sistemi otomatik olup kullanım esnasında sizin su ilave etmeniz kesinlikle gerekmez. Bardak yıkama makinesi bardakları yıkadığı ve duruladığı suyu otomatik olarak kendisi alır.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

bar için bardak yıkama makinesinin adet kapasitesi ve fiyatları ile ilgili mail adresime fiyat teklifi ve bunun haricinde buz yapma makinesi için fiyat teklifinizi rica ediyorum.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba Seçil hanım,
İstemiş olduğunuz bardak yıkama makinesi ve buz makinesi ile ilgili detaylı firma bilgileriniz olmadan fiyat teklifi veremiyoruz. Firmanızın detaylı bilgilerinizi gönderebilirseniz (firma adı, yetkili, telefon, belgegeçer,...

Merhaba Seçil hanım,
İstemiş olduğunuz bardak yıkama makinesi ve buz makinesi ile ilgili detaylı firma bilgileriniz olmadan fiyat teklifi veremiyoruz. Firmanızın detaylı bilgilerinizi gönderebilirseniz (firma adı, yetkili, telefon, belgegeçer, e-posta, açık adresiniz v.b. bilgiler) istediğiniz fiyat teklifini çıkartıp gönderebiliriz. Detaylı bilgi göndermek istemezseniz, internet sitemizdeki fiyat bilgileri günceldir, inceleyebilirsiniz. Ayrıca bardak yıkama makinesi ve buz makinası ile ilgili satış-servis-yedekparça sorularınızı 0212 2370749-2370750-2370751 nolu telefonlara sorabilir yada aşağıdan bize yazabilirsiniz.

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

YBMY 1000 fiyat bilgisi ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba Yusuf bey, istemiş olduğunuz set altı endüstriyel bardak yıkama makinası YBYM1000 şuan stoklarımızda bulunmamaktadır. Bu modelimiz yerine üst modeli olan bardak yıkama makinası AGW535 ürünümüzün bilgilerini ve fiyatını https://mutfakmerkez...

Merhaba Yusuf bey, istemiş olduğunuz set altı endüstriyel bardak yıkama makinası YBYM1000 şuan stoklarımızda bulunmamaktadır. Bu modelimiz yerine üst modeli olan bardak yıkama makinası AGW535 ürünümüzün bilgilerini ve fiyatını https://mutfakmerkezi.com/bulasik-yikama-makinalari/bardak-yikama-makinalari/sanayi-tipi-bulasik-bardak-yikama-makinesi-detail adresinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca bardak yıkama makinası ile ilgili satış-servis-yedekparça sorularınızı 0212 2370749-2370750-2370751-2370759 numaralı telefonlara sorabilir yada aşağıdan bize yazabilirsiniz.

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Bulaşık yıkama makinaları standart programda yıkamada ne kadar su tüketmekte?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

50-55 derecede yıkama yapan bulaşık bardak makinesi 60-75 derecedeki sıcak suyla durulama yapar.Sorularınız için 0212 2370749-2370750-2370751-2370759 numaralı telefonları arayabilir veya bize yazabilirsiniz.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Bardak dışında başka şeylerde yıkayabilirmiyiz?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

İstediğiniz tencere,kaşık,çatal,bıçak,tabak vs. gibi mutfak ürünlerini yıkayabilirsiniz.Sorularınız için 0212 2370749-2370750-2370751-2370759 numaralı telefonları arayabilir veya bize yazabilirsiniz.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Bardak yıkama makinelerinin daha uzun ömürlü olması için neler tavsiye edersiniz ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Endüstriyel bardak yıkama makinalarını uzun yıllar sorunsuz kullanmak için; deterjan parlatıcı ayarına dikkat edin, özellikle en azından haftada bir kez kireç temizleme maddesi kullanın, Ve makinenin iç temizliğine dış temizliğine dikkat edin ve...

Endüstriyel bardak yıkama makinalarını uzun yıllar sorunsuz kullanmak için; deterjan parlatıcı ayarına dikkat edin, özellikle en azından haftada bir kez kireç temizleme maddesi kullanın, Ve makinenin iç temizliğine dış temizliğine dikkat edin ve bardak yıkayıcının genel temizliğine dikkat ediniz...

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Sanayi tipi harici elinizde bıraz daha ufak Bulaşık makinesi mevcut mudur ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

stoklarımızda sanayi tipi bulaşık makineleri bulunmaktadır.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Tam olarak bardak kapasitesini ve ne kadar zamanda yıkadığını söylüyebilirmisiniz ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Bardak yıkama makinelerinin yıkama kapasiteleriyle ilgili bilgiyi aşağıdaki yorumlarda vermiştik. Bardak yıkama makineleriyle ilgili satış-tamir-servis-yedek parçası sorularınızı 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751- 0212 2370759 nolu...

Bardak yıkama makinelerinin yıkama kapasiteleriyle ilgili bilgiyi aşağıdaki yorumlarda vermiştik. Bardak yıkama makineleriyle ilgili satış-tamir-servis-yedek parçası sorularınızı 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751- 0212 2370759 nolu telefonlara sorabilir veya aşağıdan yazabilirsiniz

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok
Diğer Yorumlar