1 Porsiyonluk Bakır İskender Tabağı

1 Porsiyonluk Bakır İskender Tabağı BİT30:Restoranlar için profesyonel 1 porsiyonluk bakır iskender tabağı fiyatları lokantalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik bakır kebap sunum tabağı modelleri otantik işletmeler için 30 luk bakır iskender tabağı teknik şartnamesi otel restoranlarında kullanılan bakır beyti kebabı tabağı fiyatı özellikleri 1 porsiyonluk bakır iskender tabağı bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli 1 porsiyonluk bakır iskender tabakları modelleri en uygun bakır et kebap tabağı toptan restoran iskender tabağı satış listesi 1 porsiyonluk bakır iskender sunum tabağı fiyatlarıyla nostalji bakır iskender tabağı üretimi
Satış fiyatı 1.682,42 TL
İndirim
Açıklama

1 Porsiyonluk Bakır İskender Tabağı BİT30

* Bakır malzemeden yapılmıştır - 1 porsiyonluk bakır iskender tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Kapaksız modeldir

* Ölçüleri: 22x30

* İç ölçüleri: 15x24 - 1 porsiyonluk bakır iskender tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

1 Porsiyonluk Bakır İskender Tabağı BİT30:Bakır iskender tabakları bakır iskender sunum tabakları otantik iskender tabakları modellerinden kaliteli 1 porsiyonluk bakır iskender tabağının imalatı profesyonel bakır tabaklar fabrikası üretimi 30 cm uzunluğunda 22 cm eninde 1 porsiyonluk bakır iskender tabağıdır - 1 porsiyonluk bakır iskender tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu 1 porsiyonluk iskender tabağını bakır et kebabı tabağı beyti kebabı tabağı patlıcan kebabı tabağı tas kebabı tabağı olarak kullanabilir bu ürün haricinde farklı kapasitelerde kapaklı kapaksız ve ısıtıcılı model bakır iskender tabakları için bizleri - Bakır iskender tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu 1 porsiyonluk bakır iskender tabağı fiyatları 1 adet için yazılmış olup toptan alımlara özel indirimli fiyat teklifi verebilmemiz için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazabilirsiniz - 30'luk bakır iskender tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.