3 Çekmeceli Kumpir Fırını EMP.KFE.030:Meşhur Ortaköy kumpirinin patatesini pişirmekte kullanılan kumpir fırını modellerinden olan bu 3 çekmeceli kumpir fırını elektrikle çalışmaktadır.3 çekmeceli kumpir fırını haricinde 2 çekmeceli kumpir fırınları için de - 3 çekmeceli kumpir fırını proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli 3 çekmeceli kumpir fırınları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370751

3 Çekmeceli Kumpir Fırını

Satış fiyatı 47.117,40 TL
İndirim
Açıklama

3 Çekmeceli Kumpir Fırını EMP.KFE.030

Elektrikli Kumpir Fırını - Üç Çekmeceli

 - Ölçüleri; 500x700x980 mm - 3 çekmeceli kumpir fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ağırlık; 60 kg

 - Net m3; 0.34 - 3 çekmeceli kumpir fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Kapasite adet/saat; 36-45

 - 4.5 Kw 380V - 50 Hz güç - 3 çekmeceli kumpir fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Her çekmece için ayrı rezistans

 - Çift izolasyonlu gövde - 3 çekmeceli kumpir fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Termostat kontrollü

 - Paslanmaz çelik çekmeceler - 3 çekmeceli kumpir fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

3 Çekmeceli Kumpir Fırını EMP.KFE.030:Meşhur Ortaköy kumpirinin patatesini pişirmekte kullanılan kumpir fırını modellerinden olan bu 3 çekmeceli kumpir fırını elektrikle çalışmaktadır.3 çekmeceli kumpir fırını haricinde 2 çekmeceli kumpir fırınları için de - 3 çekmeceli kumpir fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.