3 Halkalı Brülör

3 Halkalı Brülör Üreticileri M.D010.03 Özellikleri / Malzemesi 27 cm olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, 3 Halkalı Brülör üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Lpg-Lng Brülör Üstten Delikli İki Yanışlı Takım modelleri fiyatları, toptan 3 Halkalı Brülör çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli 3 Halkalı Brülör Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 3 Halkalı Brülör Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 3 Halkalı Brülör Kullanışlı ekonomik endüstriy
Satış fiyatı 2.207,21 TL
İndirim
Açıklama

3 Halkalı Brülör M.D010.03

Lpg-Lng Brülör Üstten Delikli İki Yanışlı Takım  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
27 cm
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 3 Halkalı Brülör fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 3 Halkalı Brülör modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 3 Halkalı Brülör fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 3 Halkalı Brülör alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.