3 lü Meyve Suyu Soğutucusu

3 lü Meyve Suyu Soğutucusu MMM30.AY: Soğuk tutucu şerbetlik - meyve suyu soğutucusu bölümündeki bu meyve suyu soğuk tutma meyve suyu soğutucu şerbetliği şık ve kullanışlı bir meyve suyu soğutucusudur - 3 lü meyve suyu soğutucusu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli şerbet meyve suyu limonata soğutma dispenserlerinin tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Satış fiyatı 51.427,74 TL
İndirim
Açıklama

3 lü Meyve Suyu Soğutucusu MMM30.AY

Panoramik Karıştırıcılı Soğuk İçecek Dispenseri

* Hazne Kapasitesi: 10L + 10L + 10L Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 29 kg
* Kolili ağırlık: 32,5 kg
* Ölçüler GxDxY: 75x39x70 cm (damlalık dahil) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kolili ölçüler GxDxY: 78x35,5x72 cm (damlalık dahil)
* Akım: 1,53 A
* Soğutucu gaz: R134A / R290 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sıcaklık aralığı: +3 °C — +10 °C
* Enerji tüketimi: 5 kWh/24h
* Güç: 300 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutma gücü: 750 W
* Besleme voltajı: 220-240 V 50 Hz
* Opsiyonel voltaj: 208-220 V 60 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Opsiyonel voltaj: 115 V 60 Hz
* Hazneler soğutma ve karıştırma konularında birbirlerinden bağımsız kontrol edilebilir, çoklu hazne sayesinde her an içecek temini sağlanabilir
* Manyetik palet sistemi sayesinde hazne içinde bulunan içeceğin alt motor bölümüne sızma riski ortadan kalkar, bu sayede motorun ömrü uzar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Burgulu palet sistemi homojen bir karışım ve içeceğin daha hızlı soğumasını sağlar
* Mükemmel temizlik ve hijyen için içecekle temas eden tüm parçalara kolayca ulaşılır ve hızlı bir şekilde temizlenebilir

3 lü Meyve Suyu Soğutucusu MMM30.AY: Yavaş çalışan manyetik paletli karıştırma sistemi sayesinde; özellikle parçacıklı doğal meyve suları, ayran, şalgam, soğuk kahve, soğuk çay, süt ve her türlü soğuk içeceklerin soğutulması ve dağıtımı için tasarlamış tezgah üstü 3'lü meyve suyu soğutucusudur - 3 lü meyve suyu soğutucusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.