3 Programlı Bardak Yıkama Makinesi

3 Programlı Bardak Yıkama Makinesi GW 535 DT:Oteller için profesyonel 3 programlı bardak yıkama makinesi modelleri lokantalarda kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik 3 programlı bardak yıkama makinesi fiyatları sağlam 3 programlı bardak yıkama makinesi satışı Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli 3 programlı bardak yıkama makinesi modelleri en uygun 3 programlı bardak yıkama makinesi toptan 3 programlı bardak yıkama makinesi satış listesi 3 programlı bardak yıkama makinesi fiyatları 0212 2370750
Satış fiyatı 44.802,45 TL
İndirim
Açıklama

3 Programlı Bardak Yıkama Makinesi GW 535 DT

* Dış ölçüler: 45x51x65 cm - 3 programlı bardak yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sepet ölçüleri: 35x35x15 cm
* Net ağırlık: 39 kg
* Brüt ağırlık: 46 kg
* LCD sıcaklık göstergeleri - 3 programlı bardak yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 3 tip yıkama programı
* Dokunmatik butonlar
* 18/10 304 AISI paslanmaz çelik gövde ve şase
* Yüksek kalitede paslanmaz çelik ısıtıcılar - 3 programlı bardak yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Aynı anda devrede olmayan ısıtma sistemi ile enerji tasarrufu
* Çift cidarlı kapak
* Dönen yıkama kolları
* Kapağın kapatılmasıyla başlayan yıkama döngüsü - 3 programlı bardak yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik dolan yıkama tankı
* Emniyet termostatı
* Manyetik kapak svici
* Kullanıcı dostu kumanda arayüzü - 3 programlı bardak yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar
* Drenaj, deterjan ve parlatıcı pompası bağlanabilme imkanı (opsiyonel)
* Bulaşık bardak yıkama makinası olarak kullanılan bu profesyonel 500 bardaklık 3 programlı bardak yıkama makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, 3 programlı bardak yıkama makinesi yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal 3 programlı bardak yıkama makinesi yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca elinizde böyle bir 3 programlı bardak yıkama makinesi var ve arızalıysa veya 3 programlı bardak yıkama makinesinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli 3 programlı bardak yıkama makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize 3 programlı bardak yıkama makinesi bakımını onarılacak 3 programlı bardak yıkama makinesi tamirini servisini yaptırabilir, 3 programlı bardak yıkama makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel 3 programlı bardak yıkama makinesi bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

3 Programlı Bardak Yıkama Makinesi GW 535 DT:Sanayi tipi bardak yıkama makinelerinden bu endüstriyel kullanıma uygun dijital 3 programlı bardak yıkama makinesi 500 bardak/saat yıkama kapasiteli son derece pratik otellerde,yemekhanelerde,restoranlarda kullanıma uygun 3 programlı bardak yıkama makinesidir - 3 programlı bardak yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.