30 Kiloluk Filtreli Patates Soyma Makinesi

30 Kiloluk Filtreli Patates Soyma Makinesi PS.09-F:30 kilo patatesi tek seferde soymak için profesyonel 30 kiloluk filtreli patates soyma makinesi fiyatları toplu yemek üretimi yapan firmalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik 30 kiloluk filtreli patates soyma makinesi modelleri katering firmaları için endüstriyel 30 kiloluk filtreli patates soyma makinesi teknik şartnamesi otellerde kullanılan 30 kiloluk filtreli patates soyma makinesi fiyatı özellikleri 30 kiloluk filtreli patates soyma makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli 30 kiloluk filtreli patates soyma makinesi modelleri en uygun fiyatlarla 30 kiloluk filtreli patates soyma makinesi toptan 30 kiloluk filtreli patates soyma makinesi satış listesi iskontolu 30 kiloluk filtreli patates soyma mak
Satış fiyatı 86.347,80 TL
İndirim
Açıklama

30 Kiloluk Filtreli Patates Soyma Makinesi PS.09-F

Filtreli Patates Soyma Makinesi (220 V)

* Ölçüler: 552x833x1468 mm - 30 kiloluk filtreli patates soyma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 67 kg
* Net: 0.68 m3
* Kapasite: 30 kg
* Motor gücü: 1.5kw 900 D/Dk-220 V - 30 kiloluk filtreli patates soyma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 500x500 mm paslanmaz çelik soyma haznesi
* Zaman ayarlı dijital kontrol panosu
* Uzun ömürlü ve güçlü zımpara
* 1-2 dk patates soyma süresi - 30 kiloluk filtreli patates soyma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik gövde

30 Kiloluk Filtreli Patates Soyma Makinesi PS.09-F:Yemekhanelerde katering firmalarında toplu yemek dağıtımı yapan firmalarda ve otellerde tek seferde 30 kilo patatesi 1-2 dakika içerisinde soyup veren bu filtreli model patates soyma makinesi paslanmaz çelik soyma haznesiyle son derece kaliteli,zaman ayarlı dijital kontrol panosuyla da son derece pratik ve kolay kullanımlıdır - 30 kiloluk filtreli patates soyma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.