304 Kalite Yuvarlak Fırın Tepsisi

304 Kalite Yuvarlak Fırın Tepsisi OZB-3909
Özellikleri / Malzemesi Yuvarlak Fırın Tepsi 45 cm ölç ve 6 cm derinliğinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli 304 Kalite Yuvarlak Fırın Tepsisi modelleri fiyatları, toptan 304 Kalite Yuvarlak Fırın Tepsisi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Açıklama

304 Kalite Yuvarlak Fırın Tepsisi OZB-3909  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yuvarlak Fırın Tepsi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 45 cm

Derinlik: 6 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 304 Kalite Yuvarlak Fırın Tepsisi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Yuvarlak Fırın Tepsisi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kaliteli Paslanmaz Yuvarlak Fırın Tepsisi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 304 Kalite Yuvarlak Fırın Tepsisi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.