KZ01 4 Kazıklı Sosis Haşlama Makinası:Bir tarafında buharda sosis haşlayın diğer tarafında sosisli sandeviç ekmeklerini ısıtın. Amerikan tipi bu sosis haşlama makinasıyla çabuk ve zahmetsiz pişmiş sosisli sandeviçleri müşterilerinize satmak sizin için karlı bir iş fırsatı olacaktır - Büfeler Cafeler Restaurantlar Okullar için Sandeviç Ekmeği Isıtma Kazıklı Sosis Haşlama Makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
Hot Dog Sosis Haşlama Makinaları Satışı 0212 2370750 - En kaliteli ısıtma telli cam kavanozlu garnitürlüklü sosis hot dog haşlama makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

4 Kazıklı Sosis Haşlama Makinası

Satış fiyatı 11.326,39 TL
İndirim
Açıklama

4 Kazıklı Sosis Haşlama Makinası KZ01

Amerikan Tipi Kavanozlu Hot Dog Sosis Yapma Makinası - 4 Kazıklı Sosis Haşlama Makinası

 * Amerikan tipi sosisli sandeviç yapan büfelerin kafelerin kullandığı bu sosis haşlama makinasının bir tarafında sosisleri haşlayabileceğiniz kavanozu diğer tarafında ise bir anda 4 sosisli sandöviç ekmeğini ısıtabileceğiniz kazıklar mevcuttur - Büfeler Cafeler Restaurantlar Okullar için Sandeviç Ekmeği Isıtma Kazıklı Sosis Haşlama Makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ölçüleri 51 cm x 28 cm x 36 cm olan kazıklı sosis haşlama makinası elektrikle çalışır ve saatte 900 wat elektrik harcar

 * Paslanmaz çelik gövdeli hot dog sosis haşlama makinasının pişirme kavanozu polikarbon malzemeden imal edilmiştir - Büfeler Cafeler Restaurantlar Okullar için Sandeviç Ekmeği Isıtma Kazıklı Sosis Haşlama Makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu Kazıklı Sosis Haşlama Makinası emniyetli kullanımı ve dayanıklı tasarımı ile size uzun yıllar hizmet verir

 * Kavanozda haşlamalı ekmek ısıtma kazıklı sosis haşlama makinası 2 yıl garantili olarak satılmakta olup, Kazıklı Sosis Haşlama Makinası yedek parçaları (kazığı,rezistansı,termostatı,kavanozu v.b. Kazıklı Sosis Haşlama Makinası parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal Kazıklı Sosis Haşlama Makinası yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir Kazıklı Sosis Haşlama Makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli Sosis Haşlama Makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize sosisliklerinizin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Kazıklı Sosis Haşlama Makinası-endüstriyel sosis haşlayıcısı tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kazıklı Sosis Haşlama Makinasıyla ilgililer:Sulu Sosis Haşlama Makinası, elektrikli sosislik,Hot Dog Sosis Makinası,tüplü sosis haşlama makinası,gazla çalışan kazıklı sosis haşlayıcı, sosis haşlama makinası tamiri - Dönerciler restaurantlar oteller kebapçılar iskendeciler için şarjlı Kazıklı Sosis Haşlama Makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

KZ01 4 Kazıklı Sosis Haşlama Makinası: Bir tarafında buharda sosis haşlayın diğer tarafında sosisli sandeviç ekmeklerini ısıtın. Amerikan tipi bu sosis haşlama makinasıyla çabuk ve zahmetsiz pişmiş sosisli sandeviçleri müşterilerinize satmak sizin için karlı bir iş fırsatı olacaktır - Büfeler Cafeler Restaurantlar Okullar için Sandeviç Ekmeği Isıtma Kazıklı Sosis Haşlama Makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.