50 Cm Davul Fırın Tepsisi Üreticileri Fabrikası OZB-3912
Özellikleri / Malzemesi Yuvarlak Fırın Tepsi 50 cm ölçüsünde ve 9 cm derinliğinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Davul Fırın Tepsisi modelleri fiyatları, toptan Davul Fırın Tepsisi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli 50 Cm Davul Fırın Tepsisi Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 50 Cm Davul Fırın Tepsisi Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 50 Cm Davul Fırın Tepsisi Ku

50 Cm Davul Fırın Tepsisi

Satış fiyatı 1.317,82 TL
İndirim
Açıklama

50 Cm Davul Fırın Tepsisi OZB-3912

Yuvarlak Fırın Tepsi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 50 cm

Derinlik: 9 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Davul Fırın Tepsisi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 50 Cm Davul Fırın Tepsisi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Davul Fırın Tepsisi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Davul Fırın Tepsisi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.