6 Gözlü Kahvaltı Tabağı OZB-1402
Özellikleri / Malzemesi Tabldot Kahvaltı Tabağı 27x19 cm ebadında ve 0,60 mm kalınlığında üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Kahvaltı Tabağı modelleri fiyatları, toptan Bölmeli Kahvaltı Tabağı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli 6 Gözlü Kahvaltı Tabağı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 6 Gözlü Kahvaltı Tabağı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 6 Gözlü Kahvaltı Tabağı Kullanış

6 Gözlü Kahvaltı Tabağı

Satış fiyatı 160,54 TL
İndirim
Açıklama

6 Gözlü Kahvaltı Tabağı OZB-1402

Altı Gözlü Kahvaltı Tabağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 27x19 cm

Kalınlık: 0,60 mm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 6 Bölmeli Kahvaltı Tabağı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kahvaltı Tabağı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Tabldot Kahvaltı Tabağı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 6 Gözlü Kahvaltı Tabağı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz