70 Santim Baston Boru Brülör

70 Santim Baston Boru Brülör M.D017.02 Özellikleri / Malzemesi 70 Cm Krom olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, 70 Santim Baston Boru Brülör üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Baston Brülör (Boru Çap 32 mm) modelleri fiyatları, toptan 70 Santim Baston Boru Brülör çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından borulu taş fırın gaz brülörleri modelleri ocaklı kuzinelere lpg tüple yanan gaz brülörü fabrikası fiyatı üreticisinden toptan ocaklı fırınlara doğalgaz yanıcısı gaz brülörü satış fiyatları listesi paslanmaz gaz brülörü fiyatlarıyla
Satış fiyatı 1.316,70 TL
İndirim
Açıklama

70 Santim Baston Boru Brülör M.D017.02

Baston Brülör (Boru Çap 32 mm)  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
70 Cm
Krom olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 70 Santim Baston Boru Brülör fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 70 Santim Baston Boru Brülör modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 70 Santim Baston Boru Brülör fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 70 Santim Baston Boru Brülör alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.