40 Litrelik Açık Ayran Makinası

40 Litrelik Açık Ayran Makinası KAM40.DW:Büfelerde, kafelerde köpüklü ayran yapmak ve soğutmakta kullanılan profesyonel endüstriyel beyaz gövdeli 40 lt kapasiteli ayran yapma makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemelerle yapılan damlalıklı ayran makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı şerbetlik fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu özel musluklu tezgah üstü ayran dispenseri bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir karıştırma paleti sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması derece kolaydır. Açık ayran makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Kullananların tavsiyesi köpüklü açık ayran yapma makinası modellerinin üreticisinden uygun satış fiyatlarıyla açık ayran makinası toptan fiyat listesi açık ayran makinası teknik şartnamesi
Satış fiyatı 57.864,16 TL
İndirim
Açıklama

40 Litrelik Köpüklü Açık Susurluk Ayranı Soğutma Makinası KAM40.DW

* Dijital termostat sayesinde ısı derecesi kolayca ayarlanır, termostat belirlenen ısıyı korur, dijital gösterge anlık ısıyı gösterir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Özel musluk sistemi sayesinde ayran bardağa dökülürken köpürtüldüğü için ayranın kıvamı ve lezzeti bozulmaz, hızlı dolum sağlar
* Geniş soğutma tabanı sayesinde içecekler daha hızlı ve son damlasına kadar eşit olarak soğur, bu sayede klasik ürünlere göre %50’ye varan enerji tasarrufu sağlar
* Tezgah üstü model olup, 35 cm taban genişliği ile fazla alan kaplamaz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun çözümdür
* Damlalıkta bulunan seviye göstergesi sayesinde atık suyun taşmadan önce boşaltılması gerektiği rahatça fark edilir
* Özel musluk sistemi sayesinde ayran bardağa dökülürken köpürtüldüğü için ayranın kıvamı ve lezzeti bozulmaz, hızlı dolum sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hazne Kapasitesi: 40 Litre
* Akım: 1,45 A
* Soğutucu Gaz: R134A / R290 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 25 kg
* Kolili Ağırlık: 26,9 kg
* Genişlik x Derinlik x Yükseklik: 450x450x890 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kolili Genişlik x Derinlik x Yükseklik: 490x480x930 cm
* Ölçülere damlalık dahildir
* Sıcaklık Aralığı: +3 °C — +10 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji Tüketimi: 4,3 kWh/24h
* Güç: 285 W
* Soğutma Gücü: 750 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Besleme Voltajı: 220-240 V 50 Hz
* Opsiyonel Voltaj: 208-220 V 60 Hz
* Opsiyonel Voltaj: 115 V 60 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

40 Litrelik Açık Ayran Makinası KAM40.DW:Ayranın soğutulması ve dağıtılması için geliştirilmiş, köpüklü ayran veren özel musluk sistemi ile çalışan tezgah üstü açık ayran makinasıdır. Sınıfında tek, kompakt, köpüklü ayran dispenseridir. Özel musluk sistemi sayesinde ayran bardağa dökülürken köpürtüldüğü için ayranın kıvamı ve lezzeti bozulmaz, hızlı dolum sağlar. Geniş soğutma tabanı sayesinde içecekler daha hızlı ve son damlasına kadar eşit olarak soğur, bu sayede de klasik ürünlere göre %50’ye varan enerji tasarrufu sağlar. Yavaş çalışan manyetik paletli karıştırma sistemi sayesinde ayranın kıvamı ve lezzeti değişmez, hazne içinde köpük oluşumunu engeller. Burgulu palet sistemi homojen bir karışım ve içeceğin daha hızlı soğumasını sağlar. Manyetik palet sistemi sayesinde hazne içinde bulunan içeceğin alt motor bölümüne sızma riski ortadan kalkar, bu sayede motorun ömrü uzar. Mükemmel temizlik ve hijyen için içecekle temas eden tüm parçalara kolayca ulaşılır ve hızlı bir şekilde temizlenebilir. Polikarbonat hazne darbeye dayanıklı ve gıda kullanımına uygundur. Damlalıkta bulunan seviye göstergesi sayesinde atık suyun taşmadan önce boşaltılması gerektiği rahatça fark edilir - Açık ayran makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.