Acil Müdahale Arabası EMP.MED.AMC-03:Hastaneler için profesyonel acil müdahale arabası fiyatları acil servislerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik acil müdahale arabası modelleri acil tedavi için endüstriyel acil müdahale arabası teknik şartnamesi pandemi hastanelerinde kullanılan acil müdahale arabası fiyatı özellikleri acil müdahale arabası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli acil müdahale arabası modelleri en uygun tekerlekli acil müdahale arabası toptan acil müdahale arabası satış listesi indirimli acil müdahale arabası fiyatlarıyla acil müdahale arabası satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampa

--Acil Müdahale Arabası

Satış fiyatı 9.999.999,00 TL
İndirim
Açıklama

Acil Müdahale Arabası EMP.MED.AMC-03

* Ölçüler: 61x79x110 cm - Acil müdahale arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Polietilen malzemeden imal yan paneller ve üst tabla
* Dayanıklı alüminyum malzemeden imal ana gövde
* 360° kendi etrafında dönebilen 2 adet kilitli 2adet kilitsiz toplam 4 teker
* Merkezi kilit sistemi ile kilitlenebilen çekmeceler - Acil müdahale arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapaklı çöp kovası
* Hemşire yazı tablası
* İç kısımları bölünebilen çekmeceler
* Polietilen malzemeden imal oksijen tüp taşıyıcısı - Acil müdahale arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Akrilik malzemeden imal resüsitasyon tahtası
* 360° kendi etrafında dönebilen ayarlanabilir defibrilatör sehpası
* Teleskopik olarak ayarlanabilen serum askısı
* 2 adet 445x545x70mm, 2 adet 445x545x160mm ve 1 adet 445x545x250mm ölçülerinde 5 adet çekmeceden oluşmaktadır - Acil müdahale arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Acil Müdahale Arabası EMP.MED.AMC-03:Hastanelerin acil servislerinde hastalara acil olarak gerekli tedavilerde kullanılan bu tekerlekli model acil müdahale arabası 5 adet çekmecesi ile acil tedavilerde gerekli ilaç ve malzemeleri taşımakta kolaylık sağlamaktadır - Acil müdahale arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.