Alttan Çıkışlı Yer Izgarası

Alttan Çıkışlı Yer Izgarası KAC-222: Suları tahliye etmek için endüstriyel mutfak tipi yer ızgarası modellerindendir. Fiyatları son derece ekonomiktir. proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli sanayi tipi yer süzgeçleri modelleri iş yerleri için en uygun sanayi tipi ıslak zemin yer süzgeci üreticileri toptan sanayi tipi yer gideri satış listesi sanayi tipi yer süzgeci fiyatlarıyla sanayi tipi yer sifonu satıcısı
Fabrikasından en kaliteli sanayi tipi yer süzgeçleri modelleri iş yerleri için en uygun sanayi tipi ıslak zemin yer süzgeci üreticileri toptan sanayi tipi yer gideri satış listesi sanayi tipi yer süzgeci fiyatlarıyla sanayi tipi yer sifonu satıcısı
Açıklama

Alttan Çıkışlı Yer Izgarası KAC-222

- Ürün ölçüleri 210 x 2241 x 160 mm ve ağırlığı 20 kilogramdır. 

- Drenaj kanalı bir yöne eğimli alttan çıkışlı ürünümüz komple AISI304 kaliteli paslanmaz çelikten üretilir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Proseste oluşan atık suların, tesisata aktarılmasında temizlenebilir ve bakteri oluşumunu engelleyecek yapıda, atık su tesisatında koku ve haşere girişine tedbir oluşturacak sifon düzenekli, noktasal atık su tahliyesi maksatlı üründür.

- Katı maddelerin tesisata gitmesini önlemek üzere süzgeç düzeneklidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Tesisatta oluşan koku ve haşerelerin prosese gelmesini önleyen özel sifon düzeneklidir.

- Ürünlerimiz argon-ark kaynaklı ile mono blok olarak imal edilmektedir.

- Her türlü pis su tesisatına uygun imal edilmektedir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Mono blok olmasından ötürü montajı kolaydır özel alet ve beceriye ihtiyaç yoktur.

- Mevcut tesisat montaj edile bilmektedir.

- Tercih üzerine alternatif üst ızgaralar kullanıla bilinir.

- Talep edilmesi durumunda özel imalat yapıla bilinir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Tesisat borusunun dikey döşendiği zeminlerde kullanılması amacı ile dizayn edilmiştir.

- Yükseklik ayar ve ankraj parçaları uygulanmıştır.

- Tamamı argon-ark kaynaklı olarak imal edilmektedir.

- Bağlantı boruları tesisat boruları ölçülerine göre imal edile bilmektedir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.