Arıtması Olan Filtreli Paslanmaz Sebil

Arıtması Olan Filtreli Paslanmaz Sebil ASSF70:Endüstriyel kullanıma uygun fabrikalarda yemekhanelerde kullanılan paslanmaz krom çelik hazneli net 64 litre kapasiteli bu arıtması olan filteli paslanmaz sebil son derece kaliteli ve hijyeniktir - Arıtması olan filtreli paslanmaz sebil satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli paslanmaz depolu şebeke bağlantılı damacanalı arıtmalı fışkırtmalı duvar tipi evyeli su sebillerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Satış fiyatı 45.769,35 TL
İndirim
Açıklama

Arıtması Olan Filtreli Paslanmaz Sebil ASSF70

* 80 litre su haznesi bulunmaktadır (net: 64 lt.) - Arıtması olan filtreli paslanmaz sebil satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 304 paslanmaz krom dış yüzeyi bulunmaktadır
* İç haznesi 304 paslanmaz kromdan üretilmektedir - Arıtması olan filtreli paslanmaz sebil satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yalıtımda kullanılan enjeksiyon poliüretan ile ısı kaybı minimum seviyededir
* Şebekeye bağlanabilen şamandıra sistemlidir - Arıtması olan filtreli paslanmaz sebil satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dökme su ile opsiyonel olarak kullanılabilmektedir
* Çalışma aralığı: +1.5 -12,5 - Arıtması olan filtreli paslanmaz sebil satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlığı 45 Kg
* Kompresör 1/4 Hp - Arıtması olan filtreli paslanmaz sebil satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç Kaynağı 220V / 50 hz
* Soğutucu Akışkan Gaz: 134a 190gr - Arıtması olan filtreli paslanmaz sebil satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 158x56x50 cm
* Ambalajlı ölçüler: 163x60x53 cm - Arıtması olan filtreli paslanmaz sebil satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Arıtması Olan Filtreli Paslanmaz Sebil ASSF70:Endüstriyel kullanıma uygun fabrikalarda yemekhanelerde kullanılan paslanmaz krom çelik hazneli net 64 litre kapasiteli bu arıtması olan filteli paslanmaz sebil son derece kaliteli ve hijyeniktir - Arıtması olan filtreli paslanmaz sebil satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.