Aşı Saklama Dolabı

Aşı Saklama Dolabı Çeşitleri Üreticileri AMN4G:Blok Kapaklı Aşı Soğutma Dolapları Derin Donduruculu Medikal Soğutucular Cam Kapılı İlaç Buzdolapları Çekmeceli Kan Saklama Soğutucuları Aşı-İlaç Soğutucusu Yedek Parçaları bölümündeki aşı saklama dolabı haricinde güneş ışığı geçirmeyen filmli kapısı olan aşı buzdolabı termometreli serum saklama dolabı alarmlı medikal buzdolabı yazıcılı ilaç soğutucusu bilgisayara veri kaydedicili serum saklama dolabı sms ve sesli alarmlı sistemi olan Sağlık Bakanlığı onaylı Ubb kodu olan aşı-ilaç-kan-serum saklama dolaplı soğutucuları satıyoruz - Soğutuculu ilaç saklama dolabı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Aşı Saklama Dolabı:Cam kapılı medikal tip soğutucu cihazlardan ilaç saklama dolabını kit saklama dolabı serum saklama dolabı medikal ürünleri soğuk saklama dolabı olarak kullanabilirsiniz:Ayrıca yazıcılı aşı dolapları sms alarmlı aşı dolabı düdüklü alarm
Satış fiyatı 84.601,06 TL
İndirim
Açıklama

Aşı Saklama Dolabı AMN4G

 * Önü camlı bu dik tip soğutucu medikal tip aşı-ilaç-medikal ürün saklama dolabıdır - Soğutuculu ilaç saklama dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Aşı saklama dolabının önündeki camlı kapak ısı izolasyonu açısından çift camlıdır

 * Dijital termostatlı soğukluk derecesi kumandasına sahiptir - Soğutuculu ilaç saklama dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Aşı saklama dolabının soğutma derecesi elektronik kumanda paneliyle +2 ile +8 derece arasında ayarlanabilir

 * Brüt hacmi 400 litre olan aşı saklama dolabı R134 a gazla soğutma yapar - Soğutuculu ilaç saklama dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Aşı saklama dolabının ölçüsü 60x60x188 cm olup ağırlığı 75 kg.dır

 * İç tarafı Aisi 304 2B paslanmaz çelik saçla kaplıdır - Soğutuculu ilaç saklama dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dış gövdesi pvc kaplı galvanize edilmiş saçtır

 * Otomatik defrost suyu buharlaştırma sistemi, sökülüp takılabilir mıknatıslı kapı contası vardır - Soğutuculu ilaç saklama dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Aşıları ilaçları ve medikal ürünleri dizmek için 3 adet rafı mevcuttur

 * Aşı saklama dolabının ayakları paslanmaz çelik olup yüksekliği ayarlanabilmektedir - Soğutuculu ilaç saklama dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Medikal tip aşı-ilaç saklama dolabı 2 yıl garantili satılmakta olup, medikal cam kapılı aşı saklama dolaplarının yedek parçaları (soğutucu ekovatı, tel aşı rafı, dijital termostatı, fan motoru, kapı contası, camlı kapısı v.b. medikal aşı saklama dolabı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal aşı-ilaç soğutan medikal aşı dolapları yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir ilaç-aşı saklama dolabınız var ve arızalıysa veya aşı saklama dolabının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli aşı saklama dolabı tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel medikal tip aşı saklama dolaplarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel aşı saklama dolabı tamiratı, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Aşı Saklama Dolabı AMN4G:Blok Kapaklı Aşı Soğutma Dolapları Derin Donduruculu Medikal Soğutucular Cam Kapılı İlaç Buzdolapları Çekmeceli Kan Saklama Soğutucuları Aşı-İlaç Soğutucusu Yedek Parçaları bölümündeki aşı saklama dolabı haricinde güneş ışığı geçirmeyen filmli kapısı olan aşı buzdolabı termometreli serum saklama dolabı alarmlı medikal buzdolabı yazıcılı ilaç soğutucusu bilgisayara veri kaydedicili serum saklama dolabı sms ve sesli alarmlı sistemi olan Sağlık Bakanlığı onaylı Ubb kodu olan aşı-ilaç-kan-serum saklama dolaplı soğutucuları satıyoruz - Soğutuculu ilaç saklama dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.