Avm Temizlik Arabası Çeşitleri Üreticileri PROCART 253:Alışveriş merkezlerinde fast food yemek katlarında boş tepsi tabak çöp toplamak için profesyonel avm temizlik arabası fiyatları dar alanlarda restoranlarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik avm temizlik arabası modelleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli sağlam avm temizlik arabası modelleri en uygun fiyatlı avm temizlik arabası toptan avm temizlik arabası satış listesi avm temizlik arabası iskontolu fiyatlarıyla avm temizlik arabası satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı avm temizl

Avm Temizlik Arabası

Satış fiyatı 18.776,45 TL
İndirim
Açıklama

Avm Temizlik Arabası PROCART 253

* Temizlik arabası gövde yapısı: CPP gövde - Avm kat temizlik arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gövde kalınlığı: 6 mm
* Ölçüleri: 53x144x112 cm
* Ağırlık: 38,5 kg
* Taşıma kapasitesi: 350 kg - Avm kat temizlik arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çöp bölmesi özelliği: impertex 420 branda
* Çöp bölme hacmi: 2 x 120 lt
* Çöp kapağı: görev çizelgelikli çöp kap, atıkları sınıflandıran renk etiketi
* Tekerlekler: 4xØ150 mm frenli, 4xØ150 mm frensiz, gövde plastik, sırt kauçuk ve tamponlu - Avm kat temizlik arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dolap yapısı: çöp bölmesini kapatan 4 tarafı kapalı
* Dolap kapakları: 4x hareketli kilitli kapak, 2x sabit kapak
* Raf sayısı: 3
* Raf yapısı: 2 adet 3 tarafı kapalı ve 1 adet 4 tarafı açık üst raf - Avm kat temizlik arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İtme sapı: iki taraftan sabit
* Kullanım alanları daha dar olan restaurant, otel, okul ve hastane gibi işletmelerin servis hizmetlerinde tercih edilir
* Kolayca hareket edebilen sessiz, tamponlu ve frenli tekerlekleri sayesinde çarpmalara karşı dayanıklıdır
* Frenli tekerlekler ile eğik düzlemlerde sabitleme imkanı sunar - Avm kat temizlik arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Esnek özellikleriyle hızlı ve pratik bir şekilde servis yapma imkanı sağlar
* Modüler ve ergonomik yapısı ile işlerinizi kolaylaştırır
* Komple gövde yapısının plastik olması, iç ve dış mekan kullanımlarına olanak sağlar, su ile yapılan temizliklerden hiçbir şekilde etkilenmez ve paslanma yapmaz
* Ürünün hammaddesinde kimyasal maddelere ve ısıya dayanıklı Poli Propilen malzeme kullanılmıştır - Avm kat temizlik arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Avm Temizlik Arabası PROCART 253: İmalatı kaliteli polipropilen malzemeden yapılmış bu ortası raflı yanları dolaplı tekerlekli model avm temizlik arabası özellikle fastfood restoran katlarında boş tepsileri tabakları çöpleri toplamakta kullanılan avm temizlik arabasıdır - Avm temizlik arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.