Ayakkabı Cilalama Makinesi İçin Ayakkabı Cilası

Ayakkabı Cilalama Makinesi İçin Ayakkabı Cilası ACM1025:Ayakkabı parlatma makinaları için profesyonel ayakkabı cilası fiyatları otel tipi ayakkabı cilalama makinelerinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik sıvı ayakkabı cilası modelleri döner fırçalı ayakkabı fırlatıcıları için endüstriyel ayakkabı cilası teknik şartnamesi otomatik ayakkabı cilalama makinasında kullanılan ayakkabı cilası fiyatı özellikleri kundura parlatma makinesinin ayakkabı cilası dolumu nasıl yapılır tamamlanır telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli sıvı ayakkabı cilaları modelleri otel tipi ayakkabı cilalama makinelerine en uygun sıvı ayakkabı cilası toptan ayakkabı cilalama makinesi için ayakkabı cilası satış listesi bidonda ayakkabı cilası fiyatlarıyla ayakkabı cilası s
Satış fiyatı 460,95 TL
İndirim
Açıklama

Ayakkabı Cilalama Makinesi İçin Ayakkabı Cilası ACM1025

Fırçalı Otomatik Ayakkabı Cilalama Makinaları İçin Sıvı Parlatıcı

Bu sıvı ayakkabı cilası; otellerin restoranların kafelerin girişlerindeki fırçalı ayakkabı cilalama makinelerine konularak kullanılır - Ayakkabı cilalama makinesi için sanayi tipi sıvı cila Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otomatik ayakkabı cilalama makineleriyle tam uyumludur, kolay doldurulur, ayakkabı derisini besler ve çatlatmaz

250 gr.lık kapaklı bidonda ambalajlanmıştır - Ayakkabı cilalama makinesi için sanayi tipi sıvı cila Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sıvı ayakkabı cilasıyla ilgililer: ayakkabı cilalama makinesi, sıvı ayakkabı cilası, fırçalı ayakkabı silme makinesi için çila, ayakkabı parlatma cilası, otel ayakkabı parlatıcısı, fırçalı ayakkabı temizleyicisi, ayakkabı temizleyicisi cilası, - Ayakkabı cilalama makinesi için sanayi tipi sıvı cila Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Restaurant, kafe, otel, işyeri tipi ayakkabı cilalama makinesi sıvı cilasını kredi kartlarına taksitli 9 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Otel, askeriye, lokanta, restoran, kafe, gazino ayakkabı temizleme makinesi cilası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fırçalı ayakkabı cilalama makinesi sıvı cilalarının broşürünü pdf dosyası halinde

AYAKKABI CİLALAMA MAKİNESİ CİLASI KATALOĞU-SANAYİ TİPİ SIVI AYAKKABI CİLASI BROŞÜRÜ

adresinden indirebilirsiniz

Ayakkabı Cilalama Makinesi İçin Ayakkabı Cilası ACM1025: Fırçalı otomatik ayakkabı cilalama makineleri bölümündeki bu sıvı ayakkabı cilası makineye konularak kullanılır. Konuklarınızın, misafirlerinizin ayakkabılarını cilalayıp parlatırken ayakkabı derisini yumuşatır korur. Ayakkabının ömrünü uzatır. Ayakkabı cila makineleri için sıvı ayakkabı besleyici koruyucu parlatıcı ayakkabı cilası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.