Ayarlı Tezgah Ayağı

Ayarlı Tezgah Ayağı M.D129.05 Özellikleri / Malzemesi 30x40 olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Ayarlı Tezgah Ayağı üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Rotil Ayak Plastik modelleri fiyatları, toptan Ayarlı Tezgah Ayağı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Ayarlı Tezgah Ayağı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Ayarlı Tezgah Ayağı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Ayarlı Tezgah Ayağı Kullanışlı ekonomik
Satış fiyatı 72,07 TL
İndirim
Açıklama

Ayarlı Tezgah Ayağı M.D129.05

Rotil Ayak Plastik  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
30x40
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Ayarlı Tezgah Ayağı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Ayarlı Tezgah Ayağı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Ayarlı Tezgah Ayağı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Ayarlı Tezgah Ayağı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.