Bahçe Tipi Küllük OZB-6703
Özellikleri / Malzemesi Bahçe Tipi Küllük Kapaklı 9,5 cm ölçüsünde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Bahçe Tipi Küllük modelleri fiyatları, toptan Bahçe Tipi Küllük çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Bahçe Tipi Küllük Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Bahçe Tipi Küllük Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Bahçe Tipi Küllük Kullanışlı ekonomik endüst

Bahçe Tipi Küllük

Satış fiyatı 151,79 TL
İndirim
Açıklama

Bahçe Tipi Küllük OZB-6703  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bahçe Tipi Küllük Kapaklı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 9,5 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Bahçe Tipi Küllük fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Bahçe Tipi Küllük modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Bahçe Tipi Küllük fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Bahçe Tipi Küllük alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.