Baskül

Baskül E030K-PS-2430-IX-ART:Endüstriyel kullanım için profesyonel baskül fiyatları depolarda sebze meyve tartımında kullanıma uygun kaliteli ekonomik baskül modelleri 30 kiloya kadar tartım için endüstriyel baskül teknik şartnamesi sanayi tipi mutfaklarda kullanılan baskül fiyatı özellikleri Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli baskül modelleri en uygun baskül toptan baskül satış listesi baskül fiyatlarıyla baskül satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı baskül fiyatı;0212 2370750
Satış fiyatı 31.797,69 TL
İndirim
Açıklama

Baskül E030K-PS-2430-IX-ART

* Ölçüler: 24x30 cm - Baskül satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 30 kg
* Tek yük hücreli tezgah üstü baskül
* Tamamen paslanmaz çelik
* IP67 platform koruma sınıfı - Baskül satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* IP54 indikatör koruma sınıfı
* Ağır hizmet endüstri ortamına uygun yapı
* Modern ve ince tasarım
* Güvenilir yüksek hassasiyet - Baskül satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yazıcı ve bilgisayar bağlanabilir
* Endüstriyel kontrol çıkışları eklenebilir
* Yasal metrolojiye uygun CE Avrupa onaylı

Baskül E030K-PS-2430-IX-ART:Endüstriyel kullanıma uygun mutfak basküllerinden imalathane basküllerinden bu 30 kiloluk tek yük hücreli elektronik baskül yazıcı ve bilgisayara bağlanabilme özelliğiyle profesyonel kullanım imkanı sağlayan bir basküldür - Baskül satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.